Skip navigation

Meetic

Ostatnia aktualizacja: 2 września, 2022 przez Kasia

Ten serwis randkowy jest skierowany głównie do młodych singli, którzy chcą znaleźć miłość. Jest to tania alternatywa dla wielu innych serwisów randkowych, które oferują tę samą usługę.

Baza użytkowników rośnie i rośnie, a członkowie są super aktywni i poważni.

Zaczynaj

Dzięki bezpłatnej rejestracji możesz czytać profile, oglądać zdjęcie profilowe, odbierać i wysyłać e-maile.

Cena abonamentu jest jedną z najtańszych na rynku, ale nie jest koniecznością korzystania z serwisu. Możesz także wybrać tani okres, aby sprawdzić, czy jest to serwis randkowy, z którego chcesz kontynuować.

Kluczowe cechy

Meetic ma prosty i ładny wygląd, ale nie ma zbyt wielu ekstrawaganckich funkcji.

Nie ma również potrzeby posiadania wielu funkcji ze względu na wiele aktywnych i interesujących profili znalezionych na stronie. Są oczywiście zwykłe funkcje, takie jak czat, galeria zdjęć, e-maile itp.

Dlaczego warto wybrać Meetic ?

Meetic ma dużą bazę użytkowników, ale jest skierowany głównie do młodych ludzi.

Baza danych zawiera dobre i ciekawe profile, które dają dobre okazje do znalezienia swojego odpowiednika. Przyjazna dla użytkownika i smaczna strona internetowa. Serwis randkowy zawiera wszystkie składniki potrzebne do spełnienia odpowiednich profili.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.