Skip navigation

Quickflirt Recenzja

Ostatnia aktualizacja: 13 grudnia, 2021 przez Kasia

W takim razie portal Quickflirt to portal randkowy, który jest stworzony dla Ciebie, gdyż pozwoli Ci na swobodną zabawę i flirtowanie online. QuickFlirt jest jednym z czołowych portali łączących ludzi ze światowej grupy Together Networks, która obecnie posiada więcej niż 20 marek pod swoimi skrzydłami i która operuje w Internecie w więcej niż 30 krajach.

Strona dostarcza miejsca, gdzie Polacy – otwarci single powyżej 25 lat mogą się poznać, filtrować i odnaleźć miłość. Każdego miesiąca platforma łączy miliony aktywnych użytkowników i około 110 milionów jej członków dostaje szansę by zacząć rozmowę i odnaleźć idealnego partnera!

QuickFlirt: jak to działa?

Rejestracja na QuickFlirt jest prosta i całkowicie darmowa. Wystarczy, że dodasz kilka podstawowych informacji. Napisz krótko jakiego doświadczenia poszukujesz i załaduj swoje najbardziej uwodzicielskie (niedosłownie) zdjęcia. Następnie zacznij filtrować z innymi żądnymi zabawy i pozytywnie nastawionymi, samotnymi mężczyznami i kobietami z całej Polski.

Jeśli stworzysz pięciogwiazdowy profil zaprezentujemy ci konta użytkowników chętnych do flirtu z okolicy. Zostaną oni ostrożnie wyselekcjonowani przez QuickFlirt. Ty zadecydujesz, którzy z nich naprawdę spełniają twoje oczekiwania.

Możesz także dołączyć do czatów, by łatwo spotkać innych atrakcyjnych i zabawnych singli mieszkających w twojej okolicy. Jeśli między tobą a jednym z nich pojawi się chemia, możecie kontynuować kokieteryjną rozmowę na forum albo przenieść waszą przygodę na prywatny czat i zaplanować spotkanie poza Internetem!

QuickFlirt w trzech prostych krokach

 1. Zarejestruj się za darmo już dziś i stwórz swój własny profil, dzięki zaledwie kilku kliknięciom: dodaj podstawowe informacje o sobie i już teraz zacznij poszukiwanie partnera w Twoim rejonie!
 2. Przełamywanie lodów i gry: poznawaj wielu singli jednocześnie wysyłając wiele wiadomości, które Cię najlepiej przedstawiają. Jeśli wolisz kontaktować się z innymi użytkownikami w bardziej rozrywkowy sposób, musisz spróbować naszej gry „Hot or not” („Gorący czy nie”). Jak to działa? Przed Tobą niesamowita karuzela fotografii, które możesz zaakceptować lub odrzucić. Wszystkie zostały wyselekcjonowane, dzięki internetowemu algorytmowi „Qucik Flirt” („Szybki Flirt”), który wybiera potencjalnych partnerów, najbardziej dopasowanych do Twoich oczekiwań! Bardzo zabawny i przyjemny sposób, by poznawać nowych singli z Twojej okolicy.
 3. Użyj video-czatów: komunikuj się z innymi użytkownikami jeszcze bardziej interaktywnie. Możesz wysyłać prywatne wiadomości, możesz także użyć kamerki internetowej, by czatować z Twoimi internetowymi randkami! Video-czat to wspaniałe narzędzie, by dowiedzieć się więcej o swoim wybranku lub wybrance, zanim zaryzykujesz i pójdziesz na prawdziwą randkę offline!

Forum z nieformalnymi randkami dla polskich singli

Quickflirt to mniej konwencjonalna strona internetowa oferująca randki, którą trudno uznać za klasyczny serwis randkowy jeśli pod uwagę weźmie się inne portale randkowe Ranking takich portali porównuje wiele opcji, dostępnych dla użytkowników.

Z tego powodu, gdy dołączasz do czatu lub gdy wysyłasz prywatne wiadomości mailowe, powinieneś poznać podstawowe zasady, dotyczące serwisów obejmujących nieformalne randki, działających analogicznie do tego serwisu.

Quickflirt opinie użytkowników niezwykle ceni, dlatego działa jako niezwykle przydatne forum, skierowane do osób mających wątpliwości co do tego, w jaki sposób funkcjonuje strona czy też jak należy się kontaktować z innymi użytkownikami.

Forum jest podzielone na następujące sekcje:

 • Pierwsze kroki: w tej sekcji znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, gdy chcesz się dowiedzieć, jak rozpocząć swoją przygodę online w zakresie randek organizowanych za pośrednictwem Quickflirt!
 • Help & Feedback: możesz tu przesyłać sugestie, aby serwis był bardziej efektywny i przyjazny, zawsze tu znajdziesz trochę przydatnych porad, jak w jak najlepszy sposób wykorzystać czas, w czasie którego będziesz korzystać z portalu
 • Sex & Love: tutaj przeczytasz kilka fascynujących historii napisanych przez singli, którzy znaleźli swojego partnera czy też informacje, jak dodać odrobinę pikantności do swojego życia. Dołącz do dyskusji, aby poznać nowe triki czy aby uatrakcyjnić swoje życie erotyczne> Możesz także jedynie posiedzieć i czerpać radość z różnych historii, opowiedzianych przez osoby dorosłe, które uwielbiają opowiadać erotyczne dowcipy, możesz również dołączyć do gier, zaproponowanych przez innych użytkowników.
 • Salon: tutaj znajdziesz konkursy i ankiety oraz inne otwarte wątki, związane z nieformalnymi randkami.
 • Zakres geograficzny: jedyne, czego tu potrzebujesz, to wirtualny „samolot”, umożliwiający szybkie podróże pomiędzy różnymi krajami, aby móc znaleźć anonse, zamieszczone przez mieszkańców danego regionu. Jeśli chcesz spotkać jakąś inną Polkę albo mężczyznę, który mieszka zagranicą, to miejsce będzie dla ciebie idealne!

Wypróbuj QuickFlirt

Platforma jest bardzo prosta i przyjazna w użyciu. Moderatorzy sprawdzają wszystkie informacje i zdjęcia – także dane udostępnianie na profilach. Chcemy mieć pewność, że żadne konto nie jest fałszywe. QuickFlirt jest bardzo aktywną stroną poświęconą randkowaniu. Członkowie społeczności kontaktują się ze sobą poprzez wysyłanie oczek, polubień i wiadomości. Dostrzeżesz te znaki w przeciągu minuty od dołączenia do platformy. W ten sposób szanse na odnalezienie pasującej do ciebie osoby są całkiem duże!

Główne cechy

QuickFlirt przezwycięża swoją konkurencję dzięki różnym formom komunikacji, których dostarcza. Użytkownicy mogą łatwo się kontaktować i używać różnych, dostępnych kanałów. Nasi klienci są uprawnieni do:

 • Wysyłania kuszących wiadomości do ogromnej ilości singli jednocześnie
 • Dołączenia do czatów i przestrzeni video
 • Kobiety mogą pisać do mężczyzn za darmo
 • Flirtować wyszukiwarkę w zależności od poszukiwanej lokalizacji, wieku, płci i innych charakterystycznych informacji takich jak dochody, zdjęcia, status związku, kolczyki i tatuaże
 • Grać „gorący czy nie?”, by pokazać swoje zainteresowanie konkretnych użytkownikom
  zaproponowanym przez QuickFlirt
 • Blokować osoby, z którymi nie chcą pozostawać w konktacie
 • Uczestnicztć i sprawdzać tematy na popularnych stronach na forum, na którym mowa o codziennym randkowaniu i gorących spotkaniach
 • Sprawdzać kto jest dostępny w sieci

Premiowani użytkownicy, w zależności od wykupionego pakietu, mogą także korzystać z dodatkowych atrakcji takich jak:

 • Dodatkowa ochrona z całą transkrypcją HTTPS
 • Pojawianie się na górze wyświetlanych wyników w wyszukiwarce
 • Bycie widzianym przez pięć razy więcej ludzi
 • Szukać w trybie incognito
 • Przejść do trybu offline
 • Ukrywać status „czerwonych wiadomości” i posiadać powiadomienie w przypadku przeczytania wiadomości
 • Być na topie w „Galerii Polubień”

Ceny w QuickFlirt

Subskrypcja Cena za miesiąc użytkowania Cena całkowita
3 dni zł 4.20
1 miesiąc zł 31.49 zł 31.49
3 miesiące zł 20.29 zł 60.88
6 miesięcy zł 11.99 zł 71.94

 

Niezawodność i bezpieczeństwo

QuickFlirt naprawdę troszczy się o prywatność i bezpieczeństwo swoich użytkowników. Ten portal randkowy ma bardzo restrykcyjną i antyfraudacyjną politykę. Defraudacja karty kredytowej jest zgłaszana poprzez korespondencję do odpowiednich insytutcji i agencji. Drużyna QuickFlirt prowadzi także kontrole by mieć pewność, że informacje na profilach są prawdziwe. Użytkownicy mogą także zablokować i zgłosić te osoby, które zachowują się podejrzanie. Moderatorzy zbadają taką sprawę własnoręcznie.

Ta platforma dostarcza także przewodnik ze wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci i na randkach poza Internetem. W ten sposób mogą doświadczy jak najwięcej podczas spotkań.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego, jak działają poszczególne funkcje w Quickflirt lub też jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat członkostwa Premium, ale również wtedy, gdy zetknąłeś się z podejrzanym profilem użytkownika i chcesz go zgłosić, możesz się skontaktować z Działem Obsługi Klienta Quickflirt na kilka sposobów.

Pierwszy sposób na szybki kontakt z nastawionym prokliencko zespołem obsługi to wypełnienie formularza. Będziesz musiał podjąć decyzję co do tego, do jakiego konkretnie działu chcesz wysłać zapytanie, które musi posiadać określony temat.

Jeśli chcesz się skontaktować z którymś z moderatorów, np. po to, aby zapytać o jakieś detale związane ze swoim profilem, musisz opisać swoją sprawę a następnie wysłać ją mailem, aby otrzymać możliwie jak najszybciej odpowiedź zwrotną.

Możesz także skontaktować się z Działem Obsługi Klienta w Quickflirt wysyłając mail na adres: [email protected] lub też dzwoniąc pod numer: 34900839131.

Zespół wsparcia klientów jest dostępny w systemie 24/7 i odpowie na twoje zapytanie w możliwie najkrótszym czasie. Oznacza to, że uzyskasz pomoc od ekspertów w zakresie randkowania o dowolnej porze.

Quickflirt jak usunąć konto?

Jeśli odnalazłeś potencjalną drugą połówkę i szukasz informacji: „quickflirt jak usunąć konto”, możesz to zrobić w łatwy sposób poprzez przejście do „Ustawienia” i następnie kliknięcie „Usuń konto”. Strona następnie usunie twoje personalne informacje, a także twoje zdjęcia.

Zanim ostatecznie i definitywnie przestaniesz korzystać ze strony, będziesz poproszony o wyjaśnienie, dlaczego chcesz przestać korzystać z usług serwisu, konieczne będzie również podanie twojego hasła do logowania, aby kontynuować proces usuwania profilu.

Nie będziesz otrzymywać żadnych informacji, ale również nie będziesz mógł kontaktować się z innymi użytkownikami, jeśli w sposób nieodwracalny zdeaktywujesz swoje konto.

Jak anulować subskrypcję Premium w Quickflirt?

W Quickflirt subskrypcja Premium jest automatycznie odnawiana jeśli obecny okres subskrypcji wygasł, o ile jej nie odwołasz co najmniej 24 godziny przed datą wygaśnięcia.

Jeśli chcesz zatrzymać swoje płatne członkostwo w Quickflirt, musisz wybrać w swoim profilu “Ustawienia”, a następnie wybierz sekcję, w której znajdują się informacje o twojej aktualnej subskrypcji. Znajdziesz tam opcję, aby odwołać subskrypcję.

Quickflirt wskaźnik: nasza opinia

Za Przeciw
Duża różnorodność form komunikacji

24/7 dostępne wsparcie dla klientów

Kobiety piszą do mężczyzn za darmo

Zaawansowana ochrona systemu, by zadbać o bezpieczeństwo danych użytowników

Bardzo rozległe Forum

110 milionów rozmów miesięcznie (globalnie)

1 milion aktywnych użytkowników w każdym miesiącu (globalnie)

Blog z radami, jak bezpiecznie randkować online

Możliwość kontaktu z singlami z okolicy, jak i randek międzynarodowych czy o charakterze niszowym

Zróżnicowana społeczność singli: możesz dołączyć do wielu grup: samotni rodzice, randki dla singli seniorów, randki dla osób homoseksualnych…

Możesz spotkać setki podobnych do siebie mężczyzn i kobiet w ich aktywnych pokojach rozmów

Aplikacja na Androida i iOS

Duża ilość profili bez zdjęć

Dobieranie użytkowników w pary jest tworzone tylko w oparciu o lokalizację

Ten portal wydaje się nam szczególnie przyjazny, a design jest raczej niezły. Posiada on ogromną bazę zarejestrowanych osób, które są raczej w młodym wieku. Można więc być pewnym, że pozwoli on na wiele łatwych spotkań!

QuickFlirt to fantastyczna strona dla tych Polaków, którzy szukają flirtu lub czegoś poważniejszego. Wspaniały aspekt tej konkretnej strony polega na tym, że możesz odnaleźć setki mężczyzn i kobiet z Polski, którzy pragną odrobiny flirtu, znaleźć potencjalną drugą połówkę lub zresocjalizować się i poznać nowych przyjaciół. Decyzja o tym jakiego rodzaju znajomości pragniesz jest w twoich rękach. QuickFlirt daje ci narzędzia do odnalezienia odpowiedniej osoby!

Największym atutem serwisu Quickflirt jest to, że możesz się kontaktować z singlami mieszkającymi niedaleko ciebie, ale również z całej Polski i innych miejsc na świecie. Dzieli cię od nich zaledwie kilka kliknięć.

Platforma internetowa obiecuje proste, ale jednocześnie efektywne doświadczenie randek online: po darmowym zarejestrowaniu i uzupełnieniu swojego profilu potrzebujesz jedynie zaawansowanego wyszukiwania, aby znaleźć pełnych radości życia singli z twojej okolicy, którzy podzielają twoje zainteresowania.

Pamiętaj o nazwie serwisu – dzięki Quickflirt nie musisz spędzać online wielu godzin, aby spotkać kogoś interesującego, kto będzie singlem z twojej okolicy. Możesz się umówić na randkę w zaledwie 3 krokach!

Choćby dlatego warto skorzystać z usług serwisu!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.