Skip navigation

Recenzja Academic Singles

Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia, 2024 przez Kasia

Academic Singles jest wiodącym serwisem randkowym, który łączy wykształconych i spełnionych zawodowo polskich mężczyzn i kobiety, którzy pragną rozpocząć z kimś nową romantyczną relacje.

Strona posiada unikalny algorytm dopasowujący pary, który łączy razem reprezentujących wysoki poziom singli, biorąc pod uwagę ich atrakcyjność i podobieństwo charakterów.

Wszystko czego potrzebują użytkownicy, by znaleźć swoją drugą połówkę, to wypełnić test osobowości.

Jest on powodem, przez który Academic Singles stało się jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce.

Możesz się połączyć z setkami ambitnych singli w wieku od 30 do 65 lat i za pomocą paru kliknięć umówić się z kimś interesującym na prawdziwą randkę w Twojej okolicy.

Academic Singles: Jak to działa?

Możesz za darmo zarejestrować się na Academic Singles! Na początku musisz wypełnić krótki formularz i podać szczegóły, takie jak Twój adres e-mail, preferencje dotyczące związku, musisz też utworzyć swoje osobiste hasło do portalu.

Zaraz potem wypełnisz test dotyczący Twojej osobowości i umiejętności towarzyskich, sprawdzi on podobieństwo z innymi singlami i to jak zachowujesz się podczas randek, oraz kiedy jesteś z kimś w związku.

Wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie około 15 minut.

Informacje, które podasz podczas tego procesu będą bardzo dobrze wykorzystane, ponieważ potem zostaniesz zaprezentowany potencjalnym pasującym partnerom, dobrze wykształconym singlom, którzy podzielają te same pasje, styl życia i ważne są dla nich te same rzeczy co dla ciebie, jeśli chodzi o miłość.

Jedną z głównych zalet Akademic Singles jest to, że nie występują ograniczenia geograficzne, więc jeśli chcesz możesz znaleźć singli w swojej okolicy, możesz szybko odszukać listę potencjalnych pasujących partnerów mieszkających w pobliżu.

>> Zarejestruj się bezplatnie i znajdź miłość! <<

Jeśli chcesz poznać singli spoza Twojego miasta, mieszkających w jakimkolwiek miejscu znajdującym się w Polsce, musisz po prostu skorzystać z wyszukiwarki. W przeciągu zaledwie paru sekund otrzymasz listę podobnie myślących kobiet lub mężczyzn (w zależności od Twoich preferencji)rówież z innych miast.

Strona randkowa umożliwia też ustawienie filtrów wyszukiwania po wieku, płci i innych aspektach, jak pochodzenie etniczne.

Możesz być wtedy pewnym, że z kontaktujesz się z singlami, którzy naprawdę spełniają Twoje romantyczne kryteria!

Najlepszym sposobem na znalezienie potencjalnej połówki na platformie randkowej, jest wysłanie prywatnej wiadomości do osoby, która zwróciła Twoją uwagę.

By kontaktować się z innymi użytkownikami poprzez prywatne wiadomości, musisz przejść na subskrypcję Premium. Będziesz mógł wtedy, między innymi, korzystać z możliwości nieograniczonego przesyłania prywatnych wiadomości.

To idealne dopasowanie! Test Osobowości na Academic Singles

Jedną z najważniejszych cech Academic Singles jest algorytm, który wykorzystuje do dopasowania singli, porównywanie cech ich osobowości.

Większość serwisów randkowych bazuje głównie na takich zależnościach jak wiek i lokalizacja, ale Academic Singles idzie o jeden krok dalej i analizuje użytkowników również na psychologicznym poziomie.

Test osobowości, jak ten używany przez portal Academic Singles, może łatwo ustalić romantyczny profil każdego użytkownika, a następnie znaleźć potencjalnego partnera, który będzie mu odpowiadał.

Kwestionariusz sprawdza kilka aspektów, od interakcji społecznych z innymi singlami, po sposób w jaki ludzie reagują na scenariusze, w których występuje romantyczne tło.

System łączący pary sprawdza i porównuje psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne dane od użytkowników.

Następnie łączy tych singli, którzy ze sobą bardzo kompatybilni. Jest to powszechnie znane, jako idealne połączenie!

Inne strony używają podobnych metod, by połączyć pary i możesz na nich powtarzać test osobowości raz za razem.

Academic Singles działa w inny sposób. Możesz rozwiązać test tylko raz. Główną ideą jest, by znaleźć singli, którzy są naprawdę szczerzy z samym sobą i prezentują siebie innym takimi, jakimi są

naprawdę. Bez zakłamań!

Czy posiadanie pasujących osobowości jest podstawą w udanym związku?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, jak działa test osobowości w Academic Singles, odpowiedź jest bardzo prosta: tak!

Atrakcyjność fizyczna lub chemia, są kluczowe kiedy dwoje singli wybiera się na pierwszą randkę, tak samo jak posiadanie podobnego poziomu wykształcenia i pasujących do siebie osobowości.

Zespół Akademic Singles specjalizuje się w tworzeniu poważnych związków i nawet jeśli wygląd jest ważny, kiedy wyszukujemy partnera w Internecie, najważniejsze jest to by wybrać się na randkę…a nawet więcej!

To dlatego strona uważnie skupia się również na innych aspektach, oprócz zainteresowań i wieku użytkowników. W rzeczywistości, zgodnie z usługą, ponad 40% użytkowników znajduje prawdziwą miłość dzięki algorytmowi dopasowania.

Na końcu, oczywiście, wszystko zależy od Twoich osobistych wyborów.

Przełamywanie pierwszych lodów w Academic Singles

W Academic Singles jesteś przedstawiany tylko użytkownikom, którzy mają z Tobą coś wspólnego.

Ale jeśli chcesz przełamać pierwsze lody z użytkownikiem, którego znalazłeś w wynikach wyszukiwania, możesz przesłać mu pytanie z wcześniej ustalonej listy pytań.

Ta funkcja, pozwoli Ci dowiedzieć się coś więcej o kandydacie, żeby zobaczyć czy on lub ona może rzeczywiście być dla Ciebie drugą połówką, bez rozpoczynania długiej rozmowy online. Dzięki temu możesz już na wstępie odrzucić niepasujących kandydatów.

Przetestuj portal Academic Singles

Bez względu na to, czy jesteś ekspertem w randkach online lub czy jest to pierwszy raz, kiedy próbujesz znaleźć partnera w Internecie, strona Academic Singles jest zaprojektowana tak, by to doświadczenie było dla Ciebie łatwiejsze.

Dostępna jest wersja mobilna na telefonu i tablety oraz także strona na komputer, obie są bardzo intuicyjne i zabawne w obsłudze, a to oznacza, że nie musisz spędzać długich godzin, by zorientować się jak działa strona i jak się na niej poruszać.

Po prostu spędzisz miło swój czas na poszukiwaniu bratniej duszy.

Tak samo działa test osobowości. Na początku, może wydawać się to wyczerpujące, by go wypełnić, ale kwestionariusz jest bardzo dynamiczny i może być efektywny, jeśli spojrzymy na niego w długoterminowej perspektywie.

Specjalnie dobrany zespół ekspertów ds. Academic Singles wykona poszukiwania za Ciebie! Jest to dobry wybór, jeśli jesteś jednym z tych singli, którzy nie chcą spędzać zbyt wiele czasu na przeglądaniu innych profili.

Użytkownicy, którzy korzystają ze strony, są zazwyczaj na 100% pewni swych szczerych intencji w tym, że rzeczywiście zależy im na znalezieniu partnera na stałe, więc praktycznie niemożliwe jest, byś znalazł nieprawdziwy profil. To sprawia, że Twoje randki online stają się bardziej niezawodne.

Główne cechy

Istnieje wiele sposobów na poznanie polskich singli online, ale strona Academic Singles daje do dyspozycji jedne z najlepszych narzędzi istniejących na rynku, aby przyśpieszyć ten proces.

Możesz uczestniczyć na platformie na dwa sposoby, poprzez użycie podstawowego konta, które jest całkowicie za darmo, oraz przez użycie konta Premium, za które będziesz musiał zapłacić.

Jako użytkownik z bezpłatnym kontem, możesz utworzyć swój profil, wypełnić test osobowości i poszukać pozostałych interesujących singli znajdujących się na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz czerpać przyjemność i korzyści z używania zaawansowanych opcji, będziesz musiał uzyskać dodatkową usługę.

Jako użytkownik Premium będziesz miał możliwość:

  • Wysyłać nielimitowaną liczbę wiadomości
  • Przeczytać wszystkie wiadomości jakie otrzymasz od innych singli
  • Sprawdzić, którzy użytkownicy odwiedzili Twój profil
  • Stworzyć listę z ulubionymi potencjalnymi kandydatami na partnerów

Dodatkowo, jako użytkownik Premium, masz zagwarantowane co najmniej 10 rekomendacji potencjalnych partnerów.
W przypadku nawiązania kontaktu z mniejszą niż 10 liczbą singli, będziesz miał prawo do przedłużenia swojej subskrypcji.

Ceny w Academic Singles

Subskrypcja Cena za miesiąc użytkowania Cena całkowita
1 miesiąc Zł 20 Zł 20
3 miesiące zł 79,90 zł 239,70
6 miesięcy zł 59,90 zł 359,90

Niezawodność i bezpieczeństwo

Strona Academic Singles jest dyskretnym w użyciu portalem randkowym. Pierwszym krokiem, przed rozpoczęciem korzystania ze strony, jest weryfikacja Twojego adresu e-mail.

Platforma sprawdza każde profilowe zdjęcie, by upewnić się, że nie ma na nich niewłaściwych treści, które mogą obrazić lub zgorszyć innych.

Użytkownicy nie mogą widzieć zdjęć z profili innych użytkowników, dopóki nie wyrażą oni na to zgody. Ty decydujesz dla kogo chcesz pozostać anonimowy, a komu pragniesz pokazać swoją twarz.

Zespół ekspertów ciągle monitoruje stronę i jej zawartość, by upewnić się, że jest w pełni sprawna i przez cały czas zabezpieczona.

Zakup subskrypcji Premium jest całkowicie bezpieczny, ponieważ podczas płatności platforma wykorzystuje system, który szyfruje Twojej najbardziej wrażliwe dane.

Profile są często sprawdzane przez moderatorów, ale Ty również możesz zgłosić konkretnego użytkownika, jeśli uważasz, że on lub ona nie spełniają wysokich standardów strony.

Sprawdź Academic Single Opinie, aby dowiedzieć się więcej, co jeszcze nasza randkowa platforma internetowa ma do zaoferowania.

Portal Academic Singles: jak usunąć swoje konto?

Usunięcie Twojego profilu z portalu Academic Singles jest tak proste, jak rejestracja w nim.

Zanim usuniesz swój profil randkowy, zalecane jest by wpierw zakończyć subskrypcję Premium, na wypadek jeśli taką posiadasz.

Jeśli chcesz na zawsze usunąć swoje konto randkowe, będziesz musiał kliknąć na swój avatar, a następnie na „Ustawienia”, które znajdują się na górze menu, a następnie przewinąć stronę na dół do miejsca, gdzie znajdują się ważne informacje o Twoim profilu.

Tam zobaczysz opcje „Usuń mój profil”.

Następnie znajdziesz listę licznych sugestii, które pozwolą Ci ulepszyć swój profil, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Ma to na celu upewnienie się, że podczas pobytu na platformie wykorzystałeś wszystkie dostępne narzędzia i możliwości, aby znaleźć na nim potencjalnego partnera.

Jeśli naciśniesz na przycisk „Usuń”, Twoje konto zostanie całkowicie usunięte, a Ty nie będziesz mógł czytać wiadomości, ani sprawdzać innych aktywności, które do tej prowadziłeś na platformie.

Obsługa klienta

Jeśli chcesz skontaktować się z obsługą klienta portalu Academic Singles, możesz wysłać e-mail na adres: [email protected].

Zespół chętnie odpowie na Twoje wszelkie pytania dotyczące sposobu działania witryny, a jeśli chcesz, możesz również zgłosić obsłudze innego użytkownika za niewłaściwe postępowanie lub jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące subskrypcji Premium, pracownicy to chętnie wyjaśnią.

Na stronie, na dole menu, dostępna jest również sekcja FAQ, czyli z często zadawanymi przez użytkowników pytaniami. Znajdują się w niej istotne informacje na temat tworzenia profilu, kontaktowania się z innymi użytkownikami, znajdziesz również szczegółowe informacje na temat kilku opcji płatności dostępnych na stronie lub o jakimkolwiek występującym problemie technicznym, który może Ci się przytrafić.

Academic Singles: opinia użytkowników

Za Przeciw
Najlepsza opcja do skorzystanie przez wykształconych singli w Polsce

System łączący pary, który dopasowuje singli biorąc pod uwagę również ich typ osobowości

Profile są wysokiej jakości

Użytkownicy mogą zdecydować, kto może zobaczyć ich zdjęcia znajdujące się na profilu

Profile i strona są cały czas moderowane

Założenie profilu obejmuje gwarancję kontaktu z co najmniej

10 dopasowanymi singlami (funkcja ta dostępna jest tylko dla użytkowników Premium)

Strona posiada swoją własną randkową aplikację na urządzenia mobilne

Jedynym sposobem, aby móc nawiązać kontakt z innymi singlami, jest prywatna wiadomość, a jest to korzyść jedynie dla użytkowników, którzy mają wykupiony dostęp do subskrypcji Premium

Użytkownicy z bezpłatnym kontem nie mogą zobaczyć zdjęć innych użytkowników

Test osobowości jest odrobinę za długi co może zniechęcać

Portal Academic Singles jest fantastyczną opcją, jeśli poszukujesz rozmowy, randki lub poważnego związku z innym dobrze wykształconym singlem.

Serwis jest idealny dla tych wykształconych polskich mężczyzn i kobiet, którzy mają ugruntowaną pozycję zawodową lub osiągnęli wysoki poziom edukacji i szukają związku na stałe, w którym będą mogli się zaangażować emocjonalnie.

Usługi randkowe portalu wyróżniają się na tle konkurencji, dzięki systemowi kojarzącemu pary, który łączy Cię z singlami, którzy mają profil romantyczny najbardziej odpowiadający Twojemu.

Jedynym zastrzeżeniem może być to, że potrzebujesz spędzić trochę czasu nad wypełnieniem testu osobowości podczas rejestracji na stronie, co może zniechęcić niektórych internetowych randkowiczów. Zwłaszcza tych, którzy chcieliby od razu zacząć przeglądać profile w poszukiwaniu miłości.

Jeśli jednak szukasz bardziej poważnych relacji, oferta portal Academic Singles może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.