Skip navigation

O nas

Niesamowity wzrost liczby portali randkowych utworzonych ostatnimi laty sprawia, że wybór portalu, na którym chciałoby się znaleźć pożądaną osobę staje się coraz trudniejszy. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na utworzenie portalu z klasyfikacją portali randkowych, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Z całą powagą i rygorem określiliśmy najlepsze portale randkowe, które wydają się nam najbardziej poważne, tak aby umożliwić Ci skupienie się wyłącznie na poznaniu zarejestrowanych osób.

Nawet jeżeli klasyfikacja ta pozostaje w sposób oczywisty subiektywna, pewni jesteśmy, że ukazuje ona jednak reprezentacyjną próbkę istniejących w Internecie portali randkowych, które są najbardziej godne zaufania! Do Ciebie należy przetestowanie i osądzenie. Dzięki proponowanym przez nas linkom i naszym opiniom możesz wyrobić sobie swoje własne zdanie. Pozostajemy oczywiście otwarci na Twoje komentarze i potraktujemy je z należytą uwagą.

My sami wszyscy skorzystaliśmy już z portali randkowych online i większość z nas żyje jeszcze w związku z osobą spotkaną w Internecie.
Proponujemy więc tutaj jasną i rzeczową klasyfikację opierającą się na prawdziwym doświadczeniu. Zapraszamy zresztą do dokonania oceny portali z naszej klasyfikacji, aby podzielić się swoim zdaniem. (kliknij na małe serduszka).

Mamy nadzieję, że nasza klasyfikacja pomoże Ci w poszukiwaniach i życzymy Ci magicznych spotkań online!

Poszczególne oceny odznaczają się oczywiści pewną subiektywnością, ponieważ nasi testerzy to nie roboty i każdy z nich ma swój własny sposób osądzania. Pozostajemy otwarci na wszystkie uwagi, dlatego też prosimy skontaktować się z nami, jeżeli którekolwiek z naszych ocen wydają Ci się niesprawiedliwe wobec Twoich ulubionych portali.

Jak testujemy różne serwisy randkowe?

Nasz zespół bada, analizuje, testuje i ocenia wiele serwisów randkowych, od poważnych portali randkowych i stron korzystających z metody doboru partnerskiego, do najlepszych randkowych stron dla seniorów w Polsce. Chcesz wiedzieć jak wygląda ten proces?

Dowiedz się, jakie elementy sprawiają, iż uważamy, że dany serwis randkowy jest wart skorzystania, i dlaczego może być dla CIEBIE on naprawdę skuteczny, jeśli chcesz napisać swoją własną historię miłosną!

Interfejs i funkcje

Strona randkowa powinna być przyjazna dla użytkownika i zbudowana w taki sposób, aby pomagać użytkownikom w interakcji ze sobą. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na ergonomię strony i jej narzędzia: system forum i czat, opcje prywatnych wiadomości, filtry badawcze itp. Nawigacja na stronie powinna być również intuicyjna, ponieważ nie każdy użytkownik ma taką samą znajomość środowiska technologicznego lub cyfrowego. Mimo, że wiele portali randkowych oferuje usługi sugerowania profili użytkowników za pomocą algorytmów do kojarzenia par, badanie możliwych połączeń wciąż pozostaje bardzo ważną częścią internetowej podróży randkowej. W tym sensie uważamy, że doskonałe narzędzia filtrowania są niezbędne w każdym serwisie randkowym. Oprócz tego, biorąc pod uwagę ogromną liczbę profili, które można znaleźć na stronie randkowej, należy zoptymalizować narzędzia filtrujące: lokalizację, wiek, preferencje fizyczne, zainteresowania itp.

Ceny na stronach randkowych: co powinieneś wziąć pod uwagę?

Ceny na stronach randkowych uwzględniają różne elementy:

  • Wymagania i obietnice strony randkowej pod względem stosowanych środków bezpieczeństwa

Niektóre witryny oferują wzmocnione opcje zabezpieczeń, które pozwalają Ci wybrać, komu chcesz udostępniać swoje zdjęcia, a niektóre z nich nawet ręcznie sprawdzają każdy założony u nich profil randkowy, aby móc przypisać im etykietę „zweryfikowany”. Tego rodzaju usługi nigdy nie są dostępne za darmo, mimo że pozostają jednym z najważniejszych elementów, który zapewnia bezpieczne korzystanie z internetowych serwisów randkowych.

  • Różne typy randek

Miłość wydaje się zdecydowanie droższa od zwykłej przygody: to normalne, poważne randki wymagają znacznie więcej elementów, niż prosty pociąg fizyczny. Poważne serwisy randkowe oferują użytkownikom testy osobowości i kwestionariusze randkowe, aby pomóc Ci odnaleźć najbardziej pasujących do Ciebie singli. Darmowe serwisy randkowe nigdy nie oferują tego rodzaju usług. Jeśli szukasz swojej bratniej duszy w oparciu o zgodność z Twoimi poglądami na życie i związek, zalecamy Ci wykupienie członkostwa Premium, abyś mógł w pełni korzystać z algorytmu strony, który kojarzy użytkowników na podstawie wyników ich testów osobowości.

  • Czas trwania subskrypcji

Ogólnie rzecz biorąc, im dłuższy okres subskrypcji, tym bardziej będzie ona dla nas opłacalna. Członkostwo na okres jednego miesiąca zazwyczaj wydaje się być dość drogie, a czasami nawet miesiąc nie wystarczy, aby w pełni cieszyć się i korzystać z internetowych randek, i znaleźć swoją drugą połowę. Zwykle okres od 3 do 6 miesięcy wydaje się być czasem optymalnym. Najbardziej korzystne pakiety to te, które oferują 12 miesięczną usługę do zapłaty w jednej płatności z góry.

To bardzo ważne by pamiętać o tym, że zazwyczaj subskrypcje są automatycznie odnawiane. Często działa to właśnie w ten sposób, nawet w najbardziej renomowanych serwisach randkowych. Jest to zła zasada, której nie popieramy, dlatego radzimy, by zawsze o niej pamiętać.

  • Gwarancje

Niektóre serwisy randkowe gwarantują minimalną liczbę kontaktów, które powinieneś dzięki nim nawiązać: dlatego, jeśli podczas członkostwa na stronie nie otrzymasz minimalnej liczby połączeń z innymi użytkownikami, Twoja subskrypcja stanie się darmowa. Jednak działa to tylko w przypadku subskrypcji zawartych na okres minimum trzech miesięcy.

  • Dodatkowe usługi serwisów randkowych

Nawet jeśli podstawową usługą każdego portalu randkowego, jest sugerowanie singlom profili innych użytkowników, w celu znalezienia najlepiej dopasowanego potencjalnego partnera, inne usługi również mogą mieć wpływ na cenę członkostwa. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy serwis randkowy oferuje również usługę coachingową, której zadaniem jest poprowadzenie Cię przez wszystkie meandry internetowych randek, co umożliwi Ci owocne korzystanie z internetowych serwisów randkowych (pomoc przy tworzeniu profilu, asystent wirtualny itp.).

Życzymy miłej nawigacji w wybranych przez nas portalach i mamy nadzieję, że spotkasz osobę, o której marzysz!

Jeżeli chcesz, aby dodać nową klasę do naszej klasyfikacji, prosimy nas o tym poinformować.

Ekipa zajmująca się klasyfikacją portali randkowych www.portale-randkowe-ranking.pl.

Prosimy skontaktować się nami pisząc pod adres: [email protected].

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.