Skip navigation

Kontakt

Nasza strona Portale Randkowe Ranking powstała po to, aby pomóc Ci odnaleźć najlepiej pasującą do Ciebie drugą połowę! Pomożemy Ci wybrać najlepszą stronę randkową w Polsce, dzięki której będziesz mógł spotkać idealnie dobranego partnera i rozpocząć swoją własną historię miłosną!

Jak korzystać z rankingu Najlepszych Stron Randkowych w Polsce?

Nasz portal ma do zaoferowania różne darmowe usługi:

Możesz szybko zidentyfikować, spośród najpopularniejszych portali randkowych w Polsce, platformę spełniającą Twoje kryteria. Za pomocą naszej tabeli porównawczej możesz skutecznie wybrać, która strona randkowa jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

  • Szukasz poważnego związku? Możesz wybrać jedną stronę, z wybranych przez nas poważnych portali randkowych, które znajdziesz obok ikony pokazującej długotrwały związek.
  • Szukasz strony randkowej, aby zacząć chodzić na niezobowiązujące randki i zależy Ci na tym, by się dobrze bawić podczas randkowania?
  • Czy może chcesz spotkać kogoś, kto będzie podzielał Twoje poglądy na życie? Odpowiedzią są portale randkowe korzystające z metody doboru partnerskiego. Znajdź teraz serwis randkowy dobierający partnerów według ich poglądów!
  • Jesteś seniorem i chciałbyś spotkać podobnie myślących singli w Twoim wieku? Gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z wybranymi przez nas stronami randkowymi dla seniorów z Polski.

Jak rozpoznać mocne strony danego serwisu i poznać cennik strony randkowej?

Zdecydowana większość serwisów randkowych pozwoli Ci zarejestrować się za darmo. Jednak wiele z tych portali randkowych, nie pozwoli Ci na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z innymi interesującymi profilami użytkowników, chyba że wykupisz u nich członkostwo Premium. Darmowe serwisy randkowe w Polsce nie wydają się być bardzo skuteczne, jeśli szukasz poważnego związku. Single, którzy chcą zrobić krok naprzód, odnaleźć prawdziwą miłość i zbudować poważny związek, zazwyczaj szukają portali randkowych z możliwością członkostwa Premium. To dlatego strony randkowe z płatnym członkostwem stanowią pierwszy filtr do znalezienia drugiej połówki: jeśli dani single nie szukają długotrwałej i poważnej historii miłosnej, zapewne skorzystają z innych polskich, bezpłatnych portali randkowych, a na stronach z płatnym członkostwem znajdą się tylko ci, którym zależy na poważnych związku.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Cię dołączenie do społeczności złożonej z poważnych samotnych mężczyzn i kobiet, możesz sprawdzić nasze pełne recenzje portali randkowych, klikając „Przeczytaj recenzję”, które znajdziesz w rankingu na naszej stronie głównej.

Recenzje witryn randkowych, które zostały starannie opracowane przez nasz zespół, mają na celu pomóc Ci sprawdzić jak działa i co oferuje dana strona randkowa bez konieczności rejestracji na niej. Nasz zespół ekspertów dołożył wszelkich starań, aby pozostać neutralnym, dzięki czemu można zagłębić się w najważniejsze cechy strony randkowej i spostrzeżenia na jej temat, oraz poznać jej mocne i słabe strony. Jednym z najważniejszych elementów do rozważenia podczas badania strony randkowej jest ustalenie, czy znajdują się na niej fałszywe profile, czy może jest ona od nich wolna.

Większość stron randkowych, które polecamy w naszym rankingu, wymaga członkostwa premium, ponieważ uważamy, że oferują one o wiele lepszą obsługę i oszuści są mniej skłonni do zakładania tam profili (ponieważ mogą łatwo skorzystać z darmowych portali randkowych).

Ceny członkostwa zależą od konkretnego serwisu randkowego i usług oferowanych przez każdą ze stron randkowych. Niektóre serwisy randkowe oferują podstawowe członkostwo już od 20 złotych miesięcznie, dzięki któremu możesz skontaktować się z tyloma singlami, z iloma chcesz (z nieograniczoną ilością wiadomości), podczas gdy inne serwisy randkowe mają świetne narzędzia do doboru partnerów o podobnych poglądach, dzięki którym możliwe jest odnalezienie i skontaktowanie się z podobnie myślącymi singlami. Portale randkowe wykorzystujące metodę doboru partnerskiego, oferują zwykle nieco droższą usługę (zazwyczaj zaczynającą się od około 30 złotych za miesiąc), ponieważ z reguły są one bardziej wydajne i mają wysoki wskaźnik sukcesu.

Jak wybrać odpowiedni serwis randkowy?

Po pierwsze, zalecamy zrobienie listy tego, czego szukasz, abyś mógł porównać różne kryteria portali randkowych, które znajdziesz w naszym rankingu: poważne serwisy randkowe, serwisy bazujące na metodzie doboru partnerskiego, randki dla seniorów, itp.

Pamiętaj, aby pomyśleć o idealnym wieku Twojego idealnego partnera, ponieważ nasz zespół zbadał średni wiek członków każdej strony randkowej. Z łatwością dowiesz się, czy społeczność danego serwisu randkowego jest młoda, w średnim wieku czy nieco starsza.

Na koniec pamiętaj o tym, jakich efektów spodziewasz się korzystając ze strony randkowej. Niektórzy single chcieliby po prostu zacząć spotykać się z innymi osobami i poznawać wielu singli znajdujących się wokół nich, podczas gdy inni użytkownicy będą szukać podobnie myślących singli, z którymi będą posiadać wiele wspólnych cech: w takim przypadku polecany byłby serwis randkowy badający poglądy potencjalnych partnerów i na tej podstawie ich dobierający.

Jak skontaktować się z naszym zespołem?

Nasz zespół Najlepszych Stron Randkowych w Polsce jest łatwo dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie krępuj się wysłać nam swoje sugestie na adres e-mailowy [email protected]. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie prośby o publikację, możemy również rozważyć współpracę redakcyjną. Jeśli bylibyście Państwo tym zainteresowani, prosimy o przesłanie nam e-maila, a my udzielimy dalszych informacji.

Wszystkie treści publikowane na naszej stronie – w tym artykuły na naszym blogu randkowym – podlegają prawom autorskim i nie mogą być ponownie wykorzystane bez naszej zgody. Nasze filmy i infografiki możesz jednak ponownie opublikować na swojej stronie całkowicie za darmo: skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, zalecamy zapoznanie się z naszą sekcją FAQ & Tips.

Dziękujemy i życzymy miłego pobytu na naszej stronie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.