Skip navigation

eDarling Opinie: Recenzja, Ocena & Ceny

Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia, 2024 przez Kasia

eDarling to portal randkowy, opierający się na wzajemnym podobieństwie osób, przeznaczony dla wyjątkowo wymagających singli, którzy chcą nawiązać znajomości na wysokim poziomie. Od lat uznawany, jako jeden z liderów portali randkowych w Polsce, portal ten gwarantuje zarejestrowanym osobom spotkania, które prowadzą do prawdziwych, romantycznych i długotrwałych związków. Maksymalne bezpieczeństwo umożliwiające użytkownikom spokojne poszukiwanie bratniej duszy w pełnym zaufaniu – to priorytet portalu eDarling.

eDarling Recenzja:

eDarling: Jak to działa?

Usługa, jaką proponuje portal eDarling wykorzystuje test osobowości, który opiera się na naukowo opracowanym algorytmie. Konieczne jest wypełnienie tego kwestionariusza w momencie rejestrowania się w portalu. Dzięki wynikom uzyskanym w tym teście portal eDarling może określić profile zarejestrowanych osób, jak również to, czego oczekują one od romantycznej relacji. W ten sposób portal eDarling umożliwia kontakt między zarejestrowanymi osobami, które posiadają wysoce kompatybilne osobowości i oczekiwania.

Pierwsze kroki w eDarling

Krok 1 – Jak się zarejestrować i eDarling logowanie

Proces rejestracji jest całkiem standardowy. Aby rozpocząć rejestrację, musisz wprowadzić swój adres e-mail i hasło (z co najmniej 8 znakami zawierającymi zarówno litery, jak i cyfry).

Zostaniesz również poproszony o określenie, czy jesteś mężczyzną czy kobietą i czy szukasz samotnych mężczyzn lub samotnych kobiet.

Po wprowadzeniu tych informacji i zaakceptowaniu warunków korzystania z witryny, do twojej skrzynki odbiorczej zostanie przesłana wiadomość e-mail. Wiadomość e-mail będzie zawierać link do strony randkowej, która pozwoli ci potwierdzić rejestrację na stronie. Proces jest bardzo szybki i prosty.

>> Zarejestruj się bezplatnie na eDarling <<

Krok 2 – Ankieta randkowa i test osobowości

Aby dołączyć do tej wyjątkowej społeczności ambitnych singli, musisz również rozwiązać bardzo kompletny i zabawny kwestionariusz, którego celem jest zmierzenie typu osobowości użytkownika. Wyniki zostaną użyte w celu znalezienia odpowiedniego dla ciebie partnera.

Kwestionariusz pozwoli ci opisać idealnego partnera, aby pomóc innym użytkownikom ocenić ich zgodność z twoimi oczekiwaniami. Ten raport osobowości pomaga ci ustalić bardziej dokładny profil psychologiczny, aby zwiększyć twoje szanse na znalezienie zgodnego partnera.

eDarling jest obecny na całym świecie, dzięki specjalnej usłudze kojarzeń skierowanej do wymagających samotnych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą w miłości i szukają bardzo ściśle określonego typu osoby.

Krok 3 – Tworzenie własnego profilu

Po wypełnieniu kwestionariusza randkowego, uzyskasz dostęp do swojego profilu. Edytowanie twojego profilu jest bardzo ważną częścią internetowego serwisu randkowego. eDarling stworzył łatwą platformę, abyś mógł spersonalizować swój randkowy profil.

Pierwszą rzeczą, o którą zostaniesz poproszony, będzie dodanie zdjęcia profilowego. Po dodaniu Twojego zdjęcia profilowego, eDarling poinformuje cię, że twoje sugestie dotyczące partnera opisanego w kwestionariuszu są właśnie przetwarzane i są gotowe do sprawdzenia.

Drugim krokiem będzie wypełnienie twojego profilu. eDarling utworzył profil

z przewodnikiem, który pomoże ci zoptymalizować twój własny profil.

Zostaniesz poproszony o uzupełnienie informacji na temat:

 • Twoich cech
 • Twoich zainteresowań
 • Sytuacji, w których czujesz się komfortowo
 • Marzeń
 • Cech niepożądanych u partnera pod względem osobowości
 • Rzeczy, które cię rozśmieszają
 • Czego oczekujesz i pragniesz w związku

eDarling.pl zarejestruj sie bezplatnie

Platforma jest bardzo dynamiczna. Każdego dnia otrzymujesz różne rekomendacje dotyczące partnerów, ale to do ciebie należy decyzja, czy rozpoczniesz rozmowę w oparciu o twoją zgodność.

Możesz także wyszukiwać inne ciekawe samotne osoby w twojej okolicy i przełamywać pierwsze lody, okazując im swoje zainteresowanie.

Ostatnim krokiem procesu rejestracji będzie prywatne skontaktowanie się z użytkownikami potencjalnie pasującymi do ciebie. Aby to zrobić, będziesz potrzebował subskrypcji.

Istnieje wiele różnych rodzajów subskrypcji w różnych cenach. Możesz rzucić okiem na podane poniżej ofery.

Po wybraniu subskrypcji, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom, wszystkie zostaną włączone, tak abyś mógł zacząć pisać własną miłosną historię w celu powolnego budowania długoterminowej relacji.

eDarling oferuje ci wspaniałe narzędzia do komunikowania się z innymi użytkownikami w bardzo przyjemny sposób. Możesz wysyłać uśmiechy, albo jeśli masz problemy z przełamywaniem pierwszych lodów, serwis stworzył dla swoich użytkowników funkcję pod nazwą „Przełamywanie pierwszych lodów”, która składa się z 5 różnych pytań generowanych przez witrynę. Pytania możesz zadać każdej potencjalnie wyszukanej kobiecie/mężczyźnie, z którą/z którym chciałbyś rozpocząć rozmowę.

Kolejną wspaniałą cechą, która pomoże ci w pełni wykorzystać narzędzia komunikacyjne tej strony randkowej, jest możliwość dodawania wyszukanych osób do „ulubionych”.

Znakomicie nadaje się to do personalizacji listy profili, które najbardziej przyciągnęły twoją uwagę, dzięki czemu możesz rozpocząć z nimi rozmowę, kiedy tylko masz na to ochotę.

Klucze umożliwiające znalezienie miłości

Podobnie jak jego angielski odpowiednik EliteSingles przeznaczony dla singli, portal eDarling zapewnia stałą, codzienną pomoc swoim członkom w poszukiwaniu miłości. Aby każdy z nich mógł znaleźć swoją drugą połowę, zarówno portal eDarling jak i EliteSingles robią wszystko, by towarzyszyć im w poszukiwaniu bratniej duszy. Dlatego też ten kompleksowy technicznie portal współdziała z armadą doradców, którzy pozostają do dyspozycji użytkowników, aby odpowiedzieć na różnorodne pytania i służyć im stałą poradą. Porady te są udostępniane drogą elektroniczną, za pomocą artykułów, a także za pomocą czatu lub telefonicznie.

Test eDarling

Głównym celem eDarling jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której łączą się ze sobą ambitni samotni ludzie z całej Polski i zagranicy.

Mimo wielu istniejących serwisów randkowych, które pomagają niezwiązanym mężczyznom i kobietom znaleźć miłość, eDarling działa w inny sposób.

Dzięki swojemu własnemu systemowi kojarzeń, możesz naprawdę znaleźć kogoś, kto spełnia twoje oczekiwania. Witryna jest bardzo skuteczna w łączeniu podobnie myślących singli. W związku z tym nie musisz spędzać wielu godzin na szukaniu odpowiedniego faceta/dziewczyny, aby umówić się na randkę. Platforma wykonuje to wyczerpujące wyszukiwanie za ciebie!

edarling.pl historie milosne

Główne cechy

Jeśli chodzi o dostępne funkcje, znajdziesz te standardowe, które są specyficzne dla każdej strony dopasowującej (skrzynka email, profile itp.).

Jednak eDarling wyróżnia się na tle konkurencji dzięki intuicyjnemu projektowi interfejsu, który sprawia, że jest bardzo łatwy w użyciu.

Wyszukiwanie i kontaktowanie się z potencjalnymi partnerami

Wyszukiwanie zaawansowane jest bardzo skuteczne, ponieważ opiera się na kryteriach określonych podczas wypełniania przez ciebie ankiety randkowej i osobistego profilu randkowego. W dowolnym momencie masz możliwość zmiany cech, jakich oczekujesz od swojego przyszłego partnera.

Jak tylko się zarejestrujesz, każdego dnia zaczniesz otrzymywać od 3 do 7 dostosowanych dopasowań, w zależności od wyniku twojego skojarzenia osobowości.

Ponadto na pulpicie nawigacyjnym będziesz mógł w łatwy sposób umieszczać swoje wyniki wyszukiwania, a także te codziennie zaproponowane przez eDarling, pod hasłem „Spotkałeś się?”.

Możesz także sprawdzać użytkowników, którzy odwiedzili twój profil, na wypadek, gdybyś znalazł interesujące i ekscytujące połączenie.

Filtry wyszukiwania są bardzo kompletne: możesz filtrować według wieku i wzrostu, odległości, chęci posiadania dzieci, wykształcenia i dochodów, palenia papierosów i picia alkoholu oraz pochodzenia etnicznego i religii.

Aby wysłać prywatną wiadomość, musisz uzyskać subskrypcję Premium, która umożliwi ci:

 • Wyświetlenie wszystkich zdjęć innych użytkowników
 • Przeczytanie i wysłanie nieograniczonej liczby wiadomości
 • Używanie aplikacji
 • Uzyskanie nawet 20 dodatkowych rekomendacji dla partnerów
 • Sprawdzenie, kiedy twoje wiadomości zostały przeczytane
 • Nieograniczoną komunikację i inteligentne kojarzenie
 • Dostęp do wyników „WildCard”: wyłącznie dla członków Premium – eDarling wyśle ci codziennie dodatkowo 20 wyników, aby zwiększyć twoje szanse na sukces

Ceny w eDarling

Subskrypcja Cena za miesiąc użytkowania Cena całkowita
3 miesiące Zł 74,90 Zł 224,70
6 miesięcy Zł 49,90 Zł 299,40
12 miesięcy Zł 29,90 Zł 358,80

Niezawodność i bezpieczeństwo

Aby zarejestrowane w portalu osoby mogły całkowicie skoncentrować się na poszukiwaniu bratniej duszy w atmosferze pełnej zaufania, ich bezpieczeństwo stało się jednym z priorytetów portalu eDarling. W tym celu korzysta on ze starannie dopracowanego systemu zabezpieczającego. Skomplikowany algorytm poddaje dogłębnej analizie profile wszystkich nowo zarejestrowanych osób, tak aby maksymalnie ograniczyć możliwość zarejestrowania się osób o złych intencjach. Ale weryfikacje idą jeszcze dalej… Po przeprowadzeniu automatycznej analizy dział klienta ręcznie sprawdza profile nowych członków: opisy i zdjęcia. Należy również dodać, że każdy członek może powiadomić dział klienta o wszelkich podejrzanych profilach.

Usuwanie konta eDarling

W zakładce „moje konto” będziesz mógł zmienić swoje dane osobowe na koncie.

W ten sposób będziesz mógł zmienić swój adres e-mail, hasło, adres itp.

W lewym górnym rogu zobaczysz trzy opcje: moje informacje o koncie, moje opcje członkostwa i powiadomienia.

Jeśli klikniesz „moje członkostwo”, będziesz miał możliwość zmiany swoich opcji dopasowania, a także członkostwa Premium.

Jeśli jednak zechcesz usunąć swoje konto, wystarczy że przewiniesz do dołu strony, gdzie znajdziesz link do usunięcia konta.

eDarling poprosi cię o wybranie z listy powodów, dla których chciałbyś usunąć swoje konto, a także o podanie twojego adresu e-mail i hasła.

eDarling opinie

Za Przeciw
Bardzo przyjazna społeczność ambitnych singli

Bardzo skuteczna technologia kojarzeń

Ma intuicyjną stronę internetową

Profile są sprawdzane przez zespół moderatorów

Bardzo przydatny magazyn online z poradami i pomysłami na randki

Aplikacja na Androida i iOs

Tylko użytkownicy premium mogą przeglądać wszystkie zdjęcia od innych użytkowników

Portal eDarling wyraźnie zwraca się do singli, którzy pragną spotkań na „wysokim poziomie”. Proponowana platforma jest łatwa w użyciu i zaprasza do intuicyjnej, i przyjemnej nawigacji. Szczególny nacisk kładzie się na bezpieczeństwo i ochronę użytkowników: jest to jeden kryteriów, który budzi zaufanie i wyróżnia ten portal spośród innych portali randkowych.

Ich system kojarzeń naprawdę pomaga zawęzić możliwości i zmaksymalizować szanse na znalezienie odpowiedniego partnera. Wyraźnie zwracają uwagę na szczegóły oraz na różne oczekiwania i styl życia swoich użytkowników, aby stworzyć bardzo silną stronę randkową z dużym procentem sukcesu.

Szczególnie podobały nam się bardzo zgodne wyniki, które eDarling wysyła bezpośrednio do użytkowników, a także interaktywna mapa, która pozwala dotrzeć do możliwych wyników w Twoim mieście.

Jeśli chcesz być częścią bardzo przyjaznej społeczności ambitnych polskich singli, których celem jest znalezienie kogoś wyjątkowego, z kim możesz dzielić swoje życie i z kim się zestarzeć, eDarling to fantastyczna opcja!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.