Skip navigation

be2 recenzja

Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia, 2024 przez Kasia

be2 to portal randkowy online, który stara się umożliwić Ci wyjście poza granice wirtualnego świata, doprowadzając do zawierania prawdziwych znajomości, opierających się na wzajemnych podobieństwach. Dzięki temu konceptowi, opierającemu się na wzajemnych podobieństwach zarejestrowanych osób, portal randkowy be2 stał się prawdziwą referencją w prawie trzydziestu krajach, w których jest obecny i między innymi w Polsce. Dzięki swojemu poważnemu podejściu i wysokiej klasy usługom ten renomowany portal doskonale się sprawdza, pozwalając wyjść z ewentualnej separacji i odnaleźć radość życia dzięki wspaniałym i długotrwałym nowym znajomościom zawartym z naprawdę odpowiadającymi Ci osobami.Około 20 000 randkowiczów codziennie rejestruje się na platformie be2, aby znaleźć swoją drugą połówkę z pomocą Internetu.

Mimo że niektórzy twierdzą, iż przeciwieństwa się przyciągają, twórcy platformy są innego zdania. Według ich wiedzy i doświadczenia, podobieństwo charakterów jest absolutnie najważniejszym kryterium przy doborze idealnego partnera lub partnerki na całe życie.

Niestety, wiele związków zaczyna się jedynie od krótkotrwałego zauroczenia nowym partnerem czy partnerką, a to uszczęśliwia tylko na krótką metę i bez dobrego dopasowania charakteru, daje małe szanse na powodzenie. Dlatego be2 sugeruje partnerów i partnerki tylko i wyłącznie w oparciu o Twój indywidualny profil charakterologiczny oraz wyniki testu osobowości.

Jeśli zależy Ci, aby znaleźć podobnie myślącego partnera lub partnerkę, zainteresowanych stałym związkiem, be2 oferuje najlepsze na rynku narzędzia, które sprawią, że staje się to możliwe!

be2: jak to działa?

Potrzebujesz zaledwie kilku minut, żeby dołączyć do be2 za darmo. Aby upewnić się, iż Twoje poszukiwania prawdziwej miłości przyniosą efekt, wszyscy użytkownicy są proszeni o uzupełnienie kwestionariusza odnośnie oczekiwań względem potencjalnego partnera.

W porównaniu do testów osobowości, które musisz wykonać na innych stronach randkowych, tutaj na be2 zajmie Ci to tylko około 15 minut. Każde z pytań wydaje się być na miejscu, co sprawia, że proces jest naprawdę interesujący i ciekawy. Algorytm, którego zadaniem jest dopasowanie użytkowników, został opracowany w ten sposób, aby znaleźć partnera, który jest najbliższy Tobie.

Możesz zawrzeć informacje na temat stylu życia, hobby, albo opinii na temat wymarzonego związku. Jest także możliwość zawarcia krótkiego opisu o swoich celach w miłości.

Ponadto, oprócz możliwości sprawdzenia dopasowań zaproponowanych przez be2, możesz zapoznać się z listą nowych użytkowników lub skorzystać z zaawansowanych wyszukiwań, aby znaleźć interesujących mężczyzn/kobiety, które naprawdę pasują do Twojego opisu idealnego partnera.

Znajdując kogoś, kto spełnia Twoje oczekiwania możesz przełamać lody i rozpocząć rozmowę. Niezbędne jest do tego jednak konto Premium. Pierwsza randka jest w Twoich rękach!

be2.pl zarejestruj sie bezplatnie

Wypróbuj be2

W portalu be2 można spotkać osoby, które podobnie jak Ty starają się zawrzeć poważne znajomości. Większość z zarejestrowanych osób jest w wieku 40 do 70 lat i pragnie zbudować szczęśliwy i stały związek. Są one zmęczone przygodami jednej nocy i szczerze pragną spotkać osobę, która będzie naprawdę im odpowiadać – zarówno z punktu widzenia osobowości, dzielonych wartości, jak i sposobu spędzania wolnego czasu.

Technika ta – zwana ”matchmakimg” – opiera się na kwestionariuszu wypełnianym w chwili rejestracji, który umożliwia rejestrującej się osobie określenie swojego profilu psychologicznego. Po wypełnieniu swojego profilu możliwe jest zoptymalizowanie wyszukiwań obejmujących profile innych singli, które Ci odpowiadają, zależnie od ich osobowości, mentalności czy dzielonych wartości. Portal be2 opracowuje bowiem „indeks be2”, który określa, jakie osoby są najbardziej do Ciebie podobne zależnie od odpowiedzi podanych w kwestionariuszu. Kwestionariusz ten określa Twój profil psychologiczny i socjologiczny, opierając się na siedmiu cechach Twojej osobowości.

be2 – Test osobowości

Tuż po rejestracji, każdy musi wypełnić prosty, 15-minutowy kwestionariusz randkowy, za pomocą którego system może określić, jakie masz oczekiwania co do potencjalnego partnera lub partnerki. Opisujesz także siebie, aby przedstawić się innym randkowiczom.

W porównaniu z testami, jakie trzeba wypełnić na innych stronach randkowych dostępnych w Internecie, ten kwestionariusz jest dość krótki i prosty. Rejestracja to najlepszy moment, aby przedstawić swoje oczekiwania. Dzięki temu algorytm, na którym pracuje platforma, może zacząć przedstawiać propozycje idealnie dopasowanych partnerów lub partnerek bez zbędnej zwłoki.

Test osobowości obejmuje między innymi pytania na temat tego, jaką osobą jesteś (ogólny opis charakteru), jakiego rodzaju związku poszukujesz, jak zachowujesz się na początku znajomości, a także jak postrzegasz miłość oraz romantyzm. Każde z pytań ma ułatwić dopasowanie do użytkowników najlepszych możliwych par.

W prawym górnym rogu przeglądarki można sprawdzić, w jakim stopniu profil został wypełniony (wynik jest przedstawiony procentowo). Jeśli nie chcesz lub nie możesz wypełnić kwestionariusza na raz, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokończyć go później.

Twoje odpowiedzi będą miały ogromny wpływ na dobór potencjalnych partnerów lub partnerek, gdyż algorytm, na którym bazuje strona, zacznie szukać podobnie myślących singli w oparciu o to, jakie odpowiedzi padły w teście. Dlatego wypełniaj kwestionariusz szczerze, gdyż tylko w ten sposób uzyskasz najlepsze dopasowania. Nie krępuj się podczas udzielania odpowiedzi – inni użytkownicy nigdy nie będą mieli do nich dostępu, kwestionariusz ma na celu jedynie umożliwienie doboru najlepiej dopasowanego partnera lub partnerki.

Po wypełnieniu 80% testu osobowości, musisz podać następujące dane osobowe w celu utworzenia profilu randkowego:

 • nazwę użytkownika, którą chcesz się posługiwać;
 • datę urodzenia;
 • bardziej szczegółowe informacje o Tobie, jak na przykład wzrost, kolor oczu, pochodzenie etniczne, zawód, wykształcenie, stosunek do alkoholu i wiele innych;
 • kraj oraz region (w celu wyszukiwania partnerów/partnerek mieszkających w okolicy);
 • opis zawierający informacje o Twoim charakterze oraz oczekiwaniach wobec drugiej osoby

Ostatnio wprowadzono w be2 innowacyjny system, który możesz aktywować w przeglądarce. Według informacji zawartych na oficjalnej stronie, system ten ma na celu oszczędzić czas użytkowników oraz zwiększyć ich szanse na znalezienie drugiej połówki. Od teraz potencjalni partnerzy lub partnerki będą otrzymywać informacje o Twojej aktywności na stronie.

be2 – Co sprawia, że jest inne?

 • System łączenia podobieństw: jedną z najistotniejszych cech be2 jest jej test zgodności, który analizuje aspekty psychologiczne, socjologiczne oraz osobowościowe każdego użytkownika. Wynik analizy jest używany do tworzenia jak najlepiej dopasowanych par;
 • Gwarantowany kontakt: wszystkie strony randkowe obiecują swoim użytkownikom nawiązanie kontaktu z setkami singli z okolicy. be2 działa inaczej i gwarantuje subskrybentom (użytkownikom Premium) minimum 10 par i zawsze dotrzymuje słowa! Zamiast skupiać się na ilości, be2 stawia na jakość dopasowań – tak, aby nie utrudniać i tak skomplikowanego wyboru stałego partnera;
 • Skontaktuj się z innymi singlami z różnych części kraju za pomocą aplikacji be2: w społeczności be2, w pierwszej kolejności odnajdziesz singli z najbliższej okolicy, ale możesz rozszerzyć poszukiwania na całą Polskę i nie tylko. Portal działa także w innych krajach, dając możliwość spotkania potencjalnych drugich połówek z całego świata. be2 wypuściło również aplikację na telefon, dzięki czemu możesz flirtować z innymi użytkownikami gdziekolwiek jesteś z pomocą smartfona z dostępem do Internetu. Randkowanie jeszcze nigdy nie było takie zabawne!

Test be2

be2 jest bardzo łatwe w użytkowaniu i gwarantuje dobrą zabawę. Strona codziennie przedstawia nową propozycję, znacząco ułatwiając znalezienie drugiej połówki.

Jeśli chcesz obejrzeć profile innych osób, najpierw musisz wypełnić własny kwestionariusz i pomyślnie przejść weryfikację przez obsługę platformy. To na pewno duży plus be2 – daje pewność, że użytkownicy platformy mają czyste intencje – chcą znaleźć partnera lub partnerkę, a nie pożartować kosztem innych. Na be2 nie ma fałszywych kont!

Jedną ze świetnych opcji, jakie oferuje strona, jest to, że każdy użytkownik, który wykupi konto premium, zyska możliwość skontaktowania się z dziesięcioma specjalnie dla niego dobranymi osobami.

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz się kontaktować z dziesięcioma osobami – wystarczy, że wcześniej poinformujesz o tym obsługę be2, a wówczas Twoje członkostwo zostanie wydłużone bez żadnych dodatkowych opłat. Wyrażane na temat be2 opinie wyraźnie wskazują, że platforma nie jest stratą czasu, a gwarancją znalezienia wymarzonej drugiej połówki!

Główne cechy

Na początek wyszukiwarka jest wyjątkowo pomocna w poszukiwaniach, ze względu na wielką ilość profili. Funkcja „zrób pierwszy krok”’ pozwoli Ci na zwrócenie na siebie uwagi i na przesłanie sygnału osobie, która Cię interesuje. Następnie konieczne jest otrzymanie upoważnienia, aby móc zobaczyć profile innych osób zarejestrowanych w portalu. Dlatego też ważne jest przedstawienie pełnego i najbliższego prawdzie własnego profilu. Na koniec możliwe jest zwrócenie się o pomoc do specjalisty, aby nauczyć się właściwego podejścia i zaczepienia drugiej osoby bez popełnienia gaf, a tym samym doprowadzić do spotkania interesującej Cię osoby.

Indywidualny profil, test osobowości oraz inne podstawowe funkcje są zupełnie za darmo.  Na stronie istnieje opcja wysłania wcześniej określonych pytań do innych członków. W ten sposób portal dostarcza jeszcze więcej rozrywki i staje się atrakcyjniejszy, pełniąc tym samym rolę interesującego quizu.  Możesz także zerknąć na blog be2, aby poznać kilka pomysłów na randkę!
Funkcje wyszukiwania be2 oparte są na osobowości użytkownika. System dopasowań pozwala zobaczyć zgodność pomiędzy Tobą i innym singlem jeszcze przed skontaktowaniem, a opiera się na wynikach naukowej oceny osobowości. be2 przedstawia tylko pasujące do Ciebie osoby. Jakkolwiek, jeżeli chciałbyś dodać więcej szczegółów do Twojego profilu, niezbędny będzie zakup konta Premium. Dla przykładu, nie możesz ustawić zdjęcia jeśli nie zapłacisz za członkostwo w serwisie.

Jako członek Premium możesz:

 • Wysyłać i oglądać zdjęcia w wysokiej jakości
 • Wysyłać i otrzymywać tyle wiadomości, ile tylko chcesz
 • Sprawdzać, kto odwiedził Twój profil
 • Posiadając Premium, masz gwarancję, która obiecuje skontaktowanie się z przynajmniej 10 zarekomendowanymi partnerami

Ceny w be2

Subskrypcja Cena za miesiąc użytkowania Cena całkowita
3 miesiące Zł 79.90 Zł 239.70
6 miesiące zł 59.90 zł 339.40
12 miesięce zł 49.90 zł 588.00

Niezawodność i bezpieczeństwo

be2 jest stroną w 100% bezpieczną, ponieważ Twoje osobiste informacje są zaszyfrowane i osoby trzecie nie mają do nich dostępu. Możesz także łatwo zmieniać swoje ustawienia osobiste, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

Ochrona prywatności użytkowników ma zasadnicze znaczenie dla be2. W rzeczywistości firma deklaruje, że współpracuje również z międzynarodowymi centrami ochrony danych w celu zapewnienia, że na platformie nie ma fałszywych profili.

Zespół ds. moderowania sprawdza, czy wszystkie informacje zawarte w profilach użytkowników spełniają podstawowe zasady strony i nie dochodzi do oszustw. W dodatku, masz możliwość decydowania kto może oglądać Twoje zdjęcia.

Jak usunąć konto be2?

Usunięcie swojego konta be2 jest dość proste i bardzo szybkie. W tym celu wystarczy kliknąć na swój awatar, po chwili ukaże się menu z możliwością przejścia do sekcji „Ustawienia”.

Kliknięcie przycisku opisanego jako „Ustawienia” spowoduje wyświetlenie różnych opcji, w tym umożliwienie modyfikacji swoich powiadomień, adresu e-mail użytkownika, zmiany hasła a także w szczególności zmianę ustawień subskrypcji.

To właśnie tam, w ostatniej sekcji możesz zarówno anulować swoje konto Premium, jak i trwale usunąć swój profil.

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do procedury usuwania konta, lub jakichkolwiek innych funkcjonalności serwisu, w każdej chwili możesz wysłać wiadomość do zespołu wsparcia klienta be2 customer attention pod następującym adresem e-mail: [email protected].

be2 wskaźnik: nasza opinia

Za Przeciw
Bardzo efektywne testy osobowości

Członkowie, którzy reprezentują wysoką jakość

Prosta aplikacja dostępna na IOS i Android

Portal nie posiada zbyt wielu funkcji do komunikacji z innymi użytkownikami

Bardzo ograniczone podstawowe funkcje (dla użytkowników nieposiadających konta Premium)

Dane liczbowe mówią same za siebie: według oficjalnej strony internetowej be2 może przekonać użytkowników współczynnikiem sukcesu nie mniejszym niż 40% i ponad 30 milionami zarejestrowanych singli, którzy szukają miłości w ponad 37 krajach i w 12 różnych językach.

Dlatego potrzeba niewiele czasu, aby podjąć decyzję i zarejestrować się w jednej z największych sieci powiązań w Polsce i na świecie, a chwila wolnego czasu i poświęcenia jest tego warta.

Dowodami sukcesu są liczne e-maile z podziękowaniami oraz historie miłosne wynikające z pierwszej randki, które portal otrzymuje od zakochanych singli każdego dnia. Więcej informacji odnajdziesz na stronie internetowej.

Po zarejestrowaniu się, sam odkryjesz jak łatwy w obsłudze jest interfejs. Nigdy nie musisz się również martwić o swoje dane osobowe, ponieważ wszystkie informacje są dobrze zabezpieczone.
Strona jest znana z profilów o wysokiej jakości, co stwarza Polakom możliwość znalezienia miłości nawet na drugim końcu świata.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.