Skip navigation

Znajdż najlepszą stronę do swatania wykorzystującą test osobowości

Odkryj najlepsze portale randkowe w Polsce, opierające się na wzajemnych podobieństwach. Portale te pozwolą Ci na spotkanie TEJ WŁAŚCIWEJ osoby, która jest stworzona dla Ciebie. Dzięki kompleksowym testom osobowości możesz relacje miłosne, które w końcu będą gdzieś prowadzić ! Znajdź mężczyznę lub kobietę, którego/której poszukujesz… a może i więcej. Przekonaj się, jak skuteczny w znalezieniu wymarzonego partnera może być test osobowości.

Read more
Read less
Portale
Funkcje
Ocena redakcji
LICZBA OSÓB
Ocena użytkownika

eDarling

 • Najlepszy serwis randkowy w Polsce dla wykształconych singli
 • Ponad 13 milionów singli szuka partnera na eDarling
 • 65% wykształconych singli
1'500'000 Single
Najlepszy wiek30-60

Academic Singles

 • Swatanie osób po 30. roku życia
 • Najwyższa przejrzystość profili singli
 • Akademia Singli przeznaczona dla polskich singli z wykształceniem wyższym
870'000 Single
Najlepszy wiek30-50

be2

 • Test osobowości
 • Najlepszy dla osób po czterdziestce
 • Idealne dla singli, które poszukują długoterminowej relacji
1'000'000 Single
Najlepszy wiek40-70

Maturedating

 • Poważna strona randkowa dedykowana dla osób po 50-tym roku życia
 • Sugestie pasujących do siebie profili
850'000 Single
Najlepszy wiek50+

Dlaczego test osobowości jest ważny? Spotkanie opierające się na wzajemnych podobieństwach to koncept zapewniający dobre wyniki

Po spotkaniu z jakąś osobą często mówi się: „a może i coś więcej z tego wyniknie, jeżeli naprawdę jesteśmy podobni”. Tak więc część portali randkowych opiera się na tym poszukiwaniu wzajemnych podobieństw, aby ostatecznie poprawić skuteczność i trafność w selekcji różnych profili. Takie podejście jest wyjątkowo interesujące, ponieważ pozwala przede wszystkim na zyskaniu na czasie: zamiast niepotrzebnego poszukiwania profili, które wydają Ci się odpowiednie, poszukiwanie opierające się na wzajemnych podobieństwach prowadzi Cię bezpośrednio do osób, mogących okazać się partnerami, z którymi podjęcie dalszej drogi okaże się możliwe. W końcu podobieństwa się przyciągają…

Wzajemne podobieństwo pozostaje jednak bardzo szerokim pojęciem, ponieważ poza kilku wspólnymi cechami dwóch osób, niektóre cechy charakteru mogą być diametralnie różne, a jednocześnie osoby te mogą z tego względu doskonale się uzupełniać. Krótko mówiąc, portale dla singli używające tej „technologii” wydają się doskonałe dla tych, którzy wiedzą czego chcą, i którzy poszukują poważnego związku.

Jak działają portale do swatania wykorzystujące test osobowości?

W przeciwieństwie do innych, poważnych portali randkowych strona swatająca używa zgodnych algorytmów, aby pomóc w Twoich poszukiwaniach miłości poprzez zapoznanie Cię z singlami, którzy naprawdę pasują do Ciebie.

Rejestrowanie się na jednym z portali swatających, wymaga rozwiązania testów na osobowość (niektóre z tych stron sprawdzą Cię również kolejnymi testami badającymi inteligencję IQ oraz EQ- oceniające inteligencję emocjonalną), następnie system, po uwzględnieniu Twoich wyników, będzie codziennie wysyłał propozycję dopasowanych do Ciebie osób, bazując na podstawie preferencji innych singlów, którzy najbardziej pasują do Ciebie pod względem preferencji jak i zainteresowań. Skuteczność systemu oraz profesjonalizm ankiet muszą wyróżniać najlepszą stronę do swatania i najlepsze portale dla singli.

Testy te mają na celu zbadanie indywidualnych cech i zalet takich jak zainteresowania, status społeczny, zaangażowanie itp…

Idea ta połączyła już tysiące singlów w całej Australii biorąc pod uwagę wyłącznie ich indywidualne cechy oraz osobowość.

Dlaczego strony do swatania wykorzystujące test osobowości są skuteczniejsze?

Mechanizm swatania pozwala ustalić zgodność pomiędzy osobami, tak abyś łatwiej mogły znaleźć osoby jak najbliżej pasujące do siebie. Po pierwsze, jeśli wybierzesz najlepszą stronę do swatania, pomoże Ci to oszczędzić mnóstwo czasu! Poza tym zyskujesz więcej szans na poznanie kogoś o podobnych zainteresowaniach, wartościach, pasjach oraz hobby takim jak Ty! Portale swatająco-randkowe i najlepsze portale randkowe badają miłość metodą matematyków: opracowany wzór pomaga wyszukać Twoją Panią Idealną czy Twojego Pana Wymarzonego w bardzo łatwy i szybki sposób . Gdy po raz pierwszy połączysz się w sieci ze swoim potencjalnym partnerem, będziesz już w połowie drogi ku znalezieniu prawdziwej miłości!

Podobieństwo jednym z kluczowych składników do odniesienia sukcesu w postaci związku. Test osobowości pomoże je odnaleźć.

Dopasowanie na każdej z płaszczyzn życiowych z Twoim partnerem jest receptą na udany związek. Wszelkie podobieństwa niewątpliwie ułatwiają komunikację tworząc harmonię oraz ład w związku – dlatego spotkanie opierajace sie na wzajemnych podobienstwach jest znacznie skuteczniejsze.

Zgodność charakterów oznacza posiadanie podobnych zainteresowań, pasji oraz osobowości, lecz nie tylko – inne aspekty również są badane.

Poza wnikliwą analizą typów osobowości użytkowników, portal bada zachowanie osób, jak zachowują się w związku, jaki system wartości reprezentują oraz pragnienia i własne oczekiwania tak aby dokonać właściwego wyboru.

Portale dla singli nie mogą pomijać wzajemnego pociągu fizycznego

Swatki zaczynają swoją pracę, w chwili gdy pojawia się chemia pomiędzy dwoma użytkownikami. Nazywamy to dopasowaniem fizycznym i tu również wszytko powinno bazować na wzajemnych podobieństwach. Na swoim profilu możesz opisać jakie osoby są według Ciebie atrakcyjne, jakich cech wyglądu poszukujesz u partnera a resztę zrobi za Ciebie system znajdując singlów najbliższych Twoim wymaganiom.

Oczywiście w poszukiwaniach, nie tylko wygląd ma znaczenie, choć jest bardzo ważny kiedy ma dojść do flirtów. Dlatego warto zapamiętać, że galeria zdjęć jest bardzo użytecznym narzędziem dla innych osób, aby zobaczyć jak wyglądasz. Nie wahaj się z dodaniem swoich najlepszych zdjęć, pomoże to przykuć uwagę jak największej liczby osób a oto przecież chodzi.

Dopasowanie intelektualne oraz społeczne oparte na wzajemnych podobieństwach

Zaraz po wyglądzie użytkownicy sprawdzają zainteresowania. Jest to znane jako dopasowanie intelektualne oraz społeczne. W naszej witrynie od razu będziesz powiązany z osobami o podobnych zainteresowaniach i pasjach zgodnie z Twoimi preferencjami. Pamiętaj aby uzupełnić wszystkie sekcje, dlatego, że w ten sposób łatwiej będzie znaleźć kogoś kto fascynuje się tym co Ty oraz kocha te same aktywności co Ty!

Najlepsze portale randkowe uwzględniają też dopasowanie intymne

Na koniec sprawdzamy dopasowanie intymne, co oznacza dzielenie tych samych systemów wartości przestrzeganych w życiu, przekonań oraz podobnych celów i oczekiwań na przyszłość. Łatwiej jest zbliżyć się do siebie, łatwiej zapoznać, jeśli obie strony mają jasno określone czego oczekują, jakiego rodzaju relacji szukają oraz dokąd może zajść. Dodając atrakcyjny, nietypowy opis w swoim profilu napiszesz jakiego związku poszukujesz. Filtr ten ułatwi odnalezienie Ciebie i pomóż w ten sposób zapukać miłości do Twoich drzwi jak najszybciej – niech rozpocznie się spotkanie opierajace sie na wzajemnych podobienstwach!

Read more
Read less

Randkowanie dla seniorów- kompletny poradnik

Miłość po pięćdziesiątce można traktować w kategorii daru. Wiele dwudziestoletnich oraz przekraczających trzydziestkę osób marzy o spotkaniu partnera na całe życie, z którym pozostanie aż do kresu swych dni. Jednak do wielu z nich nie jest świadomym faktu, że dojrzały wiek to również wspaniały okres na to, żeby się w[...]

Randki przez telefon komórkowy – skuteczne sposoby na poznanie kogoś z Twojego otoczenia

Na przestrzeni ostatnich lat internetowe randki uległy znacznej metamorfozie. Kilka lat temu polscy single korzystali przede wszystkim z forów internetowych w poszukiwaniu miłości i spotkania kogoś interesującego. Aktualnie, najczęściej wybieraną przez nich formą, z nadzieją na spotkanie potencjalnego partnera, są randki przez portale randki owe. Są one popularne wśród pozbawionych[...]

Pierwsza randka: 4 skuteczne wskazówki, które decydują o tym, czy randka w ciemno zakończy się powodzeniem

Nie ma idealnej formuły, która wyjaśniałaby, jak znaleźć miłość swojego życia. Obecnie w Polsce miliony singli sięga po alternatywne sposoby znalezienia swojego życiowego partnera, które wymagają wyjścia poza swoją strefę komfortu – dobrze znany kra społeczny swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Tymi alternatywnymi sposobami są portale randkowe, aplikacje randkowe, a[...]

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.