Skip navigation

Randki przez telefon komórkowy – skuteczne sposoby na poznanie kogoś z Twojego otoczenia

Ostatnia aktualizacja: 27 września, 2018

Na przestrzeni ostatnich lat internetowe randki uległy znacznej metamorfozie. Kilka lat temu polscy single korzystali przede wszystkim z forów internetowych w poszukiwaniu miłości i spotkania kogoś interesującego.

Aktualnie, najczęściej wybieraną przez nich formą, z nadzieją na spotkanie potencjalnego partnera, są randki przez portale randki owe. Są one popularne wśród pozbawionych nadziei romantyków, mających chęć rozpocząć nową miłosną przygodę przez Internet.

Każdego dnia coraz więcej singli wykorzystuje aplikacje randki owe kojarzące pary, a jedną z nich jest be2. Za ich sukcesem stoi fakt, że aplikacja zapewnia odpowiednie dopasowanie poszczególnych użytkowników, zachęcając do randki zgodnie z ich zainteresowaniami i charakterem. Dzieje się to w oparciu o testy osobowościowe. Następny krok to umawianie się na randki przez telefon komórkowy. Dla polskich, w szczególności młodych singlów, randki przez tego typu aplikacje to coś, bez czego nie potrafią żyć.

Telefon komórkowy pomaga poznawać ludzi z Twojego otoczenia

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy służy nam do rozmów z przyjaciółmi i rodziną, do zakupów internetowych, czytania wiadomości czy aktualizowania swojego profilu na portalach Facebook, Instagram czy Twitter. Dlatego właśnie eksperci, m.in. pracujący dla be2, nieustannie dążą do stałego rozwoju aplikacji umożliwiających umawianie się na randki online. Ich główną zaletą jest to, że umawianie się na randki przez telefon komórkowy pozwala spotkać ludzi z całej Polski „tu i teraz”. Aplikacje, których celem są randki, działają w pewien sposób tak samo, jak komunikatory typu WhatApp czy Facebook Messenger – dostajesz powiadomienia na telefon komórkowy o wizytach, zainteresowaniu innych użytkowników oraz wiadomościach. Niektóre aplikacje randki owe posiadają system geolokalizacji, który pokazuje miejsce pobytu innych użytkowników w momencie zalogowania, jednak nie ujawnia Twojej dokładnej lokalizacji. Jeśli chcesz, idąc ulicą przez centrum Warszawy, spotkać kogoś nowego, aplikacja wyposażona w ten moduł pokaże Ci singli znajdujących się w pobliżu.

Czy aplikacja randki owa be2 to dobry sposób na poznanie ludzi?

To zależy od Twoich oczekiwań wobec nawiązywanej relacji. Jednym z mocnych punktów aplikacji be2 jest pomysł wykorzystania kojarzącego użytkowników algorytmu. Po rozwiązaniu testu osobowości, aplikacja pokazuje nam propozycję potencjalnych partnerów – osoby prowadzące podobny styl życia oraz mające zbliżone cele życiowe. Aplikacja pozwala użytkownikowi poznawać, rozmawiać, flirtować i umawiać się na pierwsze randki.

Aplikacja randki owa be2 pozwoli Ci na:

 • otrzymywanie rekomendacji od innych użytkowników i partnerów;
 • rozwiązanie testu osobowościowego i uzyskanie wyniku;
 • wysyłanie wiadomości do singli, znajdujących się niedaleko Ciebie!
 • utworzenie własnego profilu, dodawanie nowych zdjęć i opisów;
 • odwiedzanie profilów innych użytkowników.

Aplikacja randki owa be2 nie posiada modułu geolokalizacji, jednak stwarza wiele możliwości, aby spotkać osoby w naszym bliskim otoczeniu w bezpieczny sposób, jednocześnie zapewniając dobrą zabawę.

Jak poznać wolną osobę przez telefon komórkowy? Oto kilka sztuczek:

 • stwórz profil, który ukaże Cię jako osobę wyróżniającą się z tłumu i wartą uwagi. Opisz swoje najfajniejsze hobby i dodaj swoje najlepsze zdjęcia;
 • śledząc telefon komórkowy nie trać żadnej okazji! Bądź w kontakcie z singlami, którzy wydają Ci się dobrze pasującymi do Ciebie;
 • sprawdzaj rekomendacje, które otrzymał Twój potencjalny partner;
 • upewnij się czy aplikacja randki owa posiada Twoją prawidłową lokalizację. Jeśli używasz wersji z geolokalizacją, nie zapomnij aby Twój telefon komórkowy miał włączony GPS;
 • upewnij się, czy powiadomienia są aktywne na Twoim profilu;
 • niech aplikacja służy Ci do rozmowy i poznawania innych użytkowników. Kiedy poczujesz gotowość i chemię między wami – nie zwlekaj w zaproponowaniu Twojemu partnerowi pierwszej randki;
 • Nigdy się nie poddawaj! Bądź optymistą! Świat nie kończy się na tej jednej osobie. Jeśli spędziliście dużo czasu na chatowaniu, ale nie zaiskrzyło – bądźcie szczerzy, możecie w końcu zostać przyjaciółmi i dalej poszukiwać swojej miłości przez aplikacje randki owe!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.