Skip navigation

eDarling vs. Sympatia, która strona to najlepszy portal randkowy?

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca, 2018 przez Kasia

Umówienie się na randkę z innym, ciekawym singlem jest obecnie znacznie mniej skomplikowane, a to wszystko dzięki pojawieniu się internetowych serwisów randkowych.

Istnieje wiele możliwości znalezienia miłości przez internet, ale tylko dwa portale randkowe są ostatnio na topie w Polsce.

eDarling i Sympatia to dwie najbardziej popularne internetowe strony randkowe dla Polskich singli, którzy są właśnie w trakcie poszukiwań potencjalnego partnera, ale która z nich to najlepszy portal randkowy?

eDarling vs. Sympatia

eDarling jest uważany za jedną z najlepszych stron randkowych, nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. To wszystko dzięki unikalnemu systemowi kojarzenia par, który łączy singli z uwzględnieniem ich emocjonalnego podobieństwa.

Portal Sympatia.pl to największa strona randkowa w Polsce, która swój wielki sukces zawdzięcza pomysłowi pomocy samotnym sercom w znalezieniu miłości, z wykorzystaniem różnych kanałów: poprzez własną stronę internetową, własną aplikację mobilną oraz organizację spotkań dla singli.

Dlaczego warto zarejestrować się za darmo na eDarling?

Jeśli pragniesz spotkać innego ambitnego singla, aby rozpocząć swoją własną, nową historię miłosną i uważasz, że emocjonalne podobieństwo i posiadanie podobnych osobowości, jest najważniejsze w związku, to wtedy portal eDarling jest świetnym miejscem do rozpoczęcia przez Ciebie internetowej przygody randkowej!

Co uwielbiamy w tym serwisie?

  • wyjątkowa społeczność złożona z wykształconych singli z Polski, którzy poszukują poważnego związku
  • pary są kojarzone z uwzględnieniem emocjonalnego podobieństwa
  • zabawny test osobowości, który daje świetne rezultaty: listę potencjalnych partnerów, którzy są bardzo podobni pod względem osobowości i emocji!

Dlaczego powinieneś zarejestrować się za darmo na portalu Sympatia?

Jeśli wierzysz w to, że podzielanie tych samych osobistych wartości oraz zainteresowań, jest obowiązkowe w poważnym związku i uwielbiasz poznawać innych singli w bardziej różnorodny i interaktywny sposób, nie tylko poprzez Internet, ale również w prawdziwym życiu na spotkaniach dla singli, wtedy powinieneś poszukać swojego szczęścia na stronie Sympatia.pl.

Co uwielbiamy w tym serwisie?

  • bardzo duża baza użytkowników, którzy posiadają poważne intencje: chcą rozpocząć miłosną historię
  • organizowanie spotkań, warsztatów i szybkich randek dla singli
  • wielokanałowe randki: za pomocą strony Sympatia.pl, Facebooka, Instagram’u, YouTube’a oraz bardzo użytecznego bloga z randkowymi poradami!

Który z nich to najlepszy portal randkowy?

Wybór pomiędzy dwoma tak skutecznymi portalami do kojarzenia par jest trudny, gdyż wszystko zależy od oczekiwań co do romantycznych relacji, które ma każdy z nas. Ważne jest również to, jakie są nasze doświadczenia już po internetowych randkach.

Oba portale to świetne miejsca, by poznać interesujących singli.

Jakkolwiek, po tym jak spędziliśmy trochę czasu na tych dwóch portalach i biorąc pod uwagę nasze osobiste doświadczenie, wierzymy że portal eDarling jest lepszy. Głównie z powodu faktu, że analizuje typy osobowości swoich użytkowników, by jak najlepiej kojarzyć pary, rekomendacje potencjalnych partnerów opiera na kluczowym elemencie w każdej relacji: podobieństwie!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.