Skip navigation

3 proste sztuczki, by zdominować grę w randki internetowe

Ostatnia aktualizacja: 17 stycznia, 2018

Nowy rok, nowe cele, nowe możliwości by znaleźć prawdziwą miłość!

Najaktywniejszy czas w roku w randkach internetowych właśnie nadszedł! Od już kilku lat, nadejście Nowego Roku oznacza również rozpoczęcie najbardziej aktywnego sezonu dla firm z branży internetowej miłości.

Pierwsza niedziela w każdym roku, znana również pod nazwami „Randkowa Niedziela” lub „Randkowy Super Bowl”, których autorem jest portal Match.com, jest dniem, w którym największa liczba singli rejestruje się i korzysta z portali randkowych, oraz ich wersji mobilnych, czyli aplikacji.

Ponad 2.75 miliona wiadomości, zostało wysłanych w pierwszą niedzielę 2017 roku na portalu Match.com i również w tym roku Randkowa Niedziela odniosła ogromny sukces.

Zwiększony ruch na randkowych serwisach online, takich jak Match, Academic Singles, Tinder, Be2, Plenty of Fish. lub Zoosk, podczas tego okresu w roku nie jest przypadkiem.

Z jednej strony, mnóstwo singli oczekuje rozpoczęcia nowego rozdziału w ich miłosnym życiu, w związku z nadejściem Nowego Roku.

„Odnalezienie drugiej, idealnej połówki”. To dla wielu z nas powracające noworoczne życzenie.

Inni wolą wybiec w przyszłość i odnaleźć partnera na randkę przed najbardziej romantycznym wydarzeniem w roku, czyli Walentynkami!

Jeśli przegapiłeś okazję, by być częścią Randkowej Niedzieli Pucharu Super Bowl podczas pierwszej niedzieli tego roku, nie martw się, wciąż możesz ustawić się na samym szczycie tej rozgrywki i wylądować na randce! Piłka jest wciąż w grze!

Poniżej znajdziesz listę trzech trików, by usprawnić swój randkowy profil i dzięki temu zainteresować swoją osobą większą liczbę singli, przed rozpoczęciem najbardziej romantycznego okresu w roku.

1. Zachwyć swoimi zdjęciami, ale unikaj selfie!

Większość singli stwierdziłaby, że poszukując poważnego związku, wolą to co znajduje się we wnętrzu człowieka bardziej od jego zewnętrznego wizerunku.

Jednak pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę praktycznie większość użytkowników, kiedy zapisują się na platformę randkową, jest zdjęcie profilowe innych użytkowników.

Wyścig rozpoczyna się właśnie tutaj. By wyróżnić się z tłumu, użyj oryginalnego zdjęcia, takiego które zasugeruje, że dzielenie z Tobą życia może być ekscytującą przygodą.

Zapomnij o selfie, na którym masz minę z głupiutkim dzióbkiem i pozą supermodela, lub supermodelki. Zamiast tego, zamieść zdjęcie, na którym inni mogą zobaczyć prawdziwego Ciebie!

Zabawnego, miłego i żądnego przygód Ciebie!

2. Poświęć trochę czasu, by opisać siebie w zakładce „O mnie”

Gdy zwrócisz na siebie uwagę innych singli swoimi zdjęciami, następną rzeczą, którą musisz zrobić jest upewnienie się, że pozostaną oni na Twoim profilu, sprawdzając (lub nawet prześladując!) inne, istotne informacje o Tobie.

Mówiąc istotne informacje, mamy na myśli coś konkretnego, jakiś ciekawy fakt, który powie im, że jesteś dla nich perfekcyjnym partnerem!

Jak to zrobić? Tworząc ciekawy opis „O mnie”.

Nie musisz ujawniać od razu wszystkich interesujących faktów o swojej osobie, ale przynajmniej poświęć trochę czasu na napisanie ciekawego opisu.

Kochasz grać na perkusji? Czy skakanie na bungee jest największą pasją w Twoim życiu? Czy lubisz „malować” na skórze, jak na płótnie (ponieważ jesteś niesamowitym tatuażystom)? To właśnie najlepszy moment, by o tym powiedzieć!

By przyciągnąć opisem „O mnie”, utrzymaj go w luźnym i interesującym tonie.

Nie zapomnij sprawdzić gramatyki i ortografii przed publikacją na portalu! Nie ma nic bardziej niepociągającego, niż mało zrozumiała wiadomość.

To jest jak sygnał o tym, że masz olewające podejście. Tak jakbyś nie dbał o to, jak prezentujesz się innym lub, że nie traktujesz poważnie swojego pobytu na stronie randkowej, a Twoje intencje nie są szczere.

Prawidłowo sporządzeny opis na profilu randkowym może umożliwić nawiązanie pewnych kontaktów, które jednak znikną po pewnym czasie. Natomiast świetny opis może przyciągnąć do Ciebie partnera, z którym spędzisz całe życie!

3. Bądź wybrednym, ale nie „trudnym do zdobycia” użytkownikiem

Bardzo często bycie singlem jest wyborem, którego dokonujemy, a nie przymusem!

Możliwe, że jesteś jednym z tych singli, który wybrał pozostanie singlem, ponieważ szukasz osoby, która naprawdę Cię uzupełni.

Dobierająca w pary strona randkowa, może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, ale nie stań się zawładnięty ideą znalezienia perfekcyjnego mężczyzny lub kobiety na portalu randkowym lub poza nim. Bądź realistą!

Możesz być wybredny w swoich wyborach i wzbudzać w ten sposób zainteresowanie, ale nie graj trudnego do zdobycia, ponieważ możesz przegapić dobrą okazję, by poznać kogoś wyjątkowego!

Każdy użytkownik, który zapisuje się do portalu randkowego, ma jeden główny cel na myśli i jest nim znalezienie potencjalnej randki.

Jeśli zainteresowanie innego użytkownika jest odwzajemnione, dlaczego nie prowadzić rozmów również poza portalem? Zapytaj o to swoją parę, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Pamiętaj, że prawdopodobnie, Twoja potencjalna randka rozmawia również z paroma innymi singlami w tym samym czasie, więc przygotuj się na to, by zagrać swoimi najlepszymi kartami, w celu pokonania swoich konkurentów.

Każda sekunda spędzona na stronie randkowej ma znaczenie. Strategia „Wrócę do niej lub do niego później, by potrzymać ją w niepewności w celu zwiększenia zainteresowania” nie zawsze działa.

W rzeczywistości, możesz podać jak na talerzu, Twoją perfekcyjną parę komuś innemu!

Celem jest zdobycie randki, więc dołóż wszelkich starań, by ją zdobyć!

Niezależnie od tego, czy już wcześniej próbowałeś swojego szczęścia w randkach online na portalu randkowym, czy to jest Twój pierwszy raz w szukaniu kogoś specjalnego poprzez Internet, opisane wyżej trzy sposoby pomogą Ci w opanowaniu internetowych randek, niczym prawdziwy specjalista!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.