Skip navigation

5 porad, gdy planujesz randki w 2018 roku

Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia, 2018

Nowy rok, nowe cele, nowe postanowienia. Czymże przecież by był Nowy Rok bez typowych obietnic, zobowiązań i nowych celów do osiągnięcia, wyznaczonych z myślą, że chcemy coś zmienić na lepsze?

Wiele singli korzystając ze zmiany roku kalendarzowego, stawia sobie za cel znalezienie miłości.

2018 może być świetnym rokiem, by się zakochać.

Jeśli jesteś, kimś, kto lubi podejmować inicjatywę, zamiast czekać na los, który może przedstawi Ci tę wyjątkową osobę, to warto zapoznać się z poniższym tekstem, w którym znajdziesz 5 kluczowych porad, by znaleźć partnera w nadchodzącym roku.

5 porad, aby znaleźć miłość w 2018 roku

1. Uczęszczaj na imprezy dla singli

Nigdy nie zamykaj drzwi do romansu. W filmach miłosnych bohaterowie zazwyczaj pokazują spontaniczne i nietypowe na to sposoby. W realnym życiu większość relacji powstaje inaczej. Idealnie byłoby uczestniczyć w niektórych z imprez dla singli w Twoim mieście, które odbędą się w pierwszych dniach stycznia. Strony, za których pośrednictwem pary się poznają – takie jak Meetic – zawierają harmonogram wszelkiego rodzaju spotkań i imprez, zaplanowanych tak, by można było poznać nowych ludzi i cieszyć się towarzystwem singli tak zabawnych i interesujących jak Ty.

2. Zachowaj realistyczne oczekiwania

Na jednego szczęściarza, który odnajduje bratnią duszę tuż za rogiem, przypada 1000 innych, którzy potrzebują wcześniejszych spotkań z wieloma innymi partnerami, zanim pojawi się iskra mówiąca, że ten obecny może być dobrym wyborem. Dlatego też trzeba mieć pozytywne nastawienie już od początku roku, ale bez popadania w obsesję. Za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro powiedzieć mów do siebie, że uda Ci się znaleźć partnera w 2018 roku – ale pamiętaj, że trzeba patrzeć na to realistycznie, ponieważ może to być dłuższy proces. Czasami będziecie musieli całować wiele ropuch i żab, zanim znajdziecie swojego księcia / ideał kobiety. Na dobre rzeczy trzeba czasem dłużej poczekać, a zatem uzbrój się w odrobinę cierpliwości, aby spotkać właściwą osobę. W końcu skoro celem jest, by spędzić resztę życia razem, to ta osoba musi być naprawdę wyjątkowa!

3. Aktywnie szukaj partnera

Wiele postanowień noworocznych w końcu zanika w miarę upływu czasu. Bądź jednak konsekwentny, kiedy przychodzi do tematu randek. Aby to zrobić, upewnij się, że całe otoczenie: rodzina, przyjaciele, koledzy, sąsiedzi i inni wiedzą, że szukasz partnera. Im więcej osób wie, że rzucasz na rynek randkowy, tym lepiej wyglądają Twoje szanse. Jest to sposób, aby poszerzyć swoje możliwości wyboru, bo nigdy nie wiesz, czy przyjaciel przypadkiem nie przedstawi Ci kogoś, być może nawet miłość Twojego życia. Skorzystaj z rodziny lub przyjaciół, by szerzej prezentować fakt, że szukasz kogoś nowego.

4. Stwórz swój profil na stronie randkowej lub w odpowiedniej aplikacji – tak, aby Twój link zawierał pozytywne informacje o Tobie

wiele osób mówi, że nowe technologie i relacje online są przyszłością, ale rzeczywistość jest taka, że przede wszystkim są one teraźniejszością. W rzeczywistości zatem, przez pierwsze kilka dni w roku zazwyczaj tworzone jest znacznie więcej par, więc nie przegap tej szansy! W okolicach 3 stycznia zazwyczaj większość singli jest już zarejestrowanych na stronach randkowych. To doskonały pretekst, aby samemu zarejestrować się na jednej z tych platform już od pierwszego dnia roku. Aby Wasz pobyt na takiej stronie był produktywny i efektywny, najlepiej będzie stworzyć dobry profil z pełnym opisem siebie i tego, kogo szukasz, uzupełniony o trochę atrakcyjnych zdjęć. Gdy to będzie już zrobione – można wreszcie zacząć łączyć z setkami singli w Twojej okolicy, myślących podobnie jak Ty!

5. Ciesz się proces poszukiwania kogoś nowego

Samotność jest jednocześnie świetnym powodem, aby poznać kogoś wyjątkowego lub po prostu poznawać nowych ludzi. Tak więc, mimo że Twoim celem na 2018 jest znaleźć kogoś specjalnego, z kim będziecie mogli dzielić swoje życie, warto też skorzystać z każdej chwili swojego statusu “bez partnera”. Każde spotkanie oznacza przecież nowe doświadczenia – przyjmijmy się więc z otwartymi ramionami.

Każdy z tych 5 punktów może być decydujący, kiedy chodzi o znalezienie miłości w 2018 roku, więc nie wahaj się skorzystać z nich, a w rezultacie spotkać singli i z jednym z nich spełnić swoje postanowienie noworoczne!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.