Skip navigation

Aplikacje randkowe dla młodzieży: Rewolucja w przewijaniu

Ostatnia aktualizacja: 31 maja, 2018

W ostatnim czasie gry randkowe bardzo się zmieniły.

Obecnie polscy single nie randkują tak jak robili to kilka lat temu, zwłaszcza Ci młodzi.

Aplikacje randkowe dla młodzieży ostatnio stają się prawdziwym hitem! Przez co mamy dużo opcji, z których możemy wybierać.

Polska młodzież bardziej polega na mobilnych aplikacjach paringujących, czyli łączących w pary, niż na standardowych stronach, ktore sprawią, ze by pójdą na idealną randkę.

Które aplikacje są najbardziej popularne wśród młodych randkowiczów? Wszystko to zależy od osobistych potrzeb i preferencji, ale jest kilka portali, którym ufają młodzi randkowicze i chętnie je odwiedzają.

Oto Najlepsze Aplikacje Randkowe dla Młodzieży ludzi w Polsce

eDarling

Jest wiele portali dla różnego rodzaju randkowiczów, ale niewątpliwie jedną z najbardziej zaufanych Aplikacji randkowych dla młodzieży jest mobilna wersja eDarling.

Jest to główny portal z serwisem randkowym dla większości Polaków, którzy jak się okazuje znają go wyśmienicie.

Strona odnosi sukcesy zwłaszcza wśród młodych ludzi z wyższym wykształceniem (studenci z uniwersytetów, jak i młodzi profesjonaliści po edukacji) szukający długoterminowych relacji, czy prawdziwych związków.

Jeśli chcesz więcej informacji na temat ofert aplikacji eDarling, nie wahaj się i przeczytaj naszą recenzję aplikacji mobilnej eDarling.

Tinder

Tinder rządzi gdziekolwiek zostanie wydany. Polska nie jest od tego wyjątkiem, a liczba polskich użytkowników, którzy z niej korzystają jest zadziwiająca.

Jeśli eDarling prowadzi w znajdowaniu poważnych relacji, lub związków na dłużej dla młodych ludzi, to sławna aplikacja Tinder, królować będzie wśród poszukiwaczy tymczasowych miłosnych przygód.

W Polsce jeśli jesteś singlem roczniku 2000 i dalszym, a chcesz poznać nowych przyjaciół, czy pójść na spokojną, pierwszą randkę, która nie pociągnie za sobą żadnych poważnych zobowiązań, wtedy najlepszą opcją jest szukanie szczęścia na Tinderze.

Sympatia

Na Sympatii znajdziesz pełno singli w okolicach 20-tki, którzy szukają okazji do pogadania, flirtu, spotkania, czy poznania innych młodych randkowiczów w swojej okolicy.

Mimo, że jest to aplikacja nastawiona na młodych singli i celuje w tworzenie bardziej poważnych relacji, czy związków, można tam znaleźć również użytkowników, którzy wolą spontaniczność i niezobowiązujące spotkania.

Jedyne co musisz zrobić to krótko pogawędzić z innymi i poznać innych młodych singli przez szybki chat.

Badoo

To najbardziej popularna aplikacja dla młodych ludzi na nieformalną, niczym nie zobowiązującą randkę.

Na Badoo, single około 20-tki przewijają wiele profili czy to atrakcyjnych dziewczyn, czy przystojnych chłopców, by trafić na to idealne połączenie.

Powodem, dla którego tyle młodych użytkowników w Polsce (i na całym świecie) korzysta z Badoo to fakt, że możesz poznać tam kogoś z kimś na prawdę coś Cię łączy.

Aplikacja używa geolokalizacji, które nie pokazuje twojego dokładnego miejsca pobytu, ale pokazuje twoich potencjalnych partnerów w okolicy.

Znalezienie idealnego partnera jest teraz prostsze niż było kiedykolwiek indziej i każda z tych 4 opcji jest warta sprawdzenia i wypróbowania.

Jednakże jeśli mielibyśmy wybrać jedną, najlepszą, randkową aplikacje dla młodzieży z faktycznym i poważnym podejściem, byłaby to eDarling.

Powód jest prosty: łączy Cię ona z młodymi i ambitnymi singlami z całej Polski i ma największe sukcesy, jeśli chodzi o ocenę związków, które przetrwały dłużej niż kilka początkowych wiadomości i pierwsza randka.

Jakość rządzi ponad ilością, więc czego jeszcze możesz wymagać od swojej aplikacji randkowej?

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.