Skip navigation

Walentynkowe koncepcje: bycie dobrym i miłym jest według badań najbardziej atrakcyjną wartością

Ostatnia aktualizacja: 14 lutego, 2018

Walentynki się zbliżają. To jak zawsze wspaniały czas na pierwsze randki, romantyczne wieczory i dobrze przemyślane prezenty.

Jeśli tak jak wielu singli mieliście nadzieję, że to właśnie te Walentynki będą tymi wyjątkowymi, w które uda się Wam umówić się na randkę z kimś specjalnym i że uda się wam uwieść i oczarować tę drugą osobę – chcieliśmy Was w tym wesprzeć, dzieląc się z Wami interesującymi rezultatami badania przeprowadzonego przez EliteSingles w ubiegłym roku.

Planujesz Walentynkowe spotkanie i chcesz, aby było ono jak najbardziej efektywne? Cóż, Drogi Przyjacielu, twoją tajną bronią może być dobroć.

Doskonałe Walentynki z idealnie dopasowaną osobą

Wygląda na to, że dobroć rzeczywiście jest „najważniejszym atrybutem dla singli przy poszukiwaniu partnera długoterminowego” – a przynajmniej według badania przeprowadzonego przez EliteSingles na ponad 490 000 użytkowników.

Jak można wykorzystać swoją dobroć, by na jej podstawie stworzyć miłość?

Walentynki to doskonały dzień, aby uczcić miłość, szacunek i życzliwość.

Jeśli mieliście to szczęście, by rozpocząć pogawędkę z potencjalnym partnerem i zdecydowaliście się, że następny 14 lutego będzie dniem, gdy oboje wreszcie spotkacie się, aby sprawdzić, czy rzeczywiście jest między wami chemia, to powinniście wiedzieć, że zgodnie z wynikami badania aż 81% kobiet i 62% mężczyzn „uważają dobroć i bycie po prostu miłym jako coś, co jest bardzo ważne u partnera”. Tym samym góruje to nad innymi cechami, takimi jak seksapil, różnorodne więzi i wartości moralne.

Top 3 wśród cech idealnego partnera na randkę w Walentynki

Badanie dotyczyło wielu aspektów i przynosi nam nowe spojrzenie w kontekście najlepszych cech singli, jeśli chodzi o potencjalne randki i poszukiwania idealnego dopasowania.

  1. Dobroć
  2. Więź emocjonalna
  3. Dopasowanie seksualne

Jeśli uda Wam się odnieść sukces w tych 3 obszarach, będziecie mieć praktycznie pewność, że randka będzie udana!

W efekcie badania, Salama Marine, pracująca dla serwisu randkowego EliteSingles psycholog specjalizująca się w relacjach, mogła podsumować wyniki słowami: „jest to naukowo udowodnione, że dobroć i szczodrość stanowią dwa najważniejsze elementy tworzące i cementujące trwały związek”.

Walentynki są tuż za rogiem, a teraz macie wybór doskonałych narzędzi, aby rozpocząć trwałą relacją z osobą, z którą dopasowaliście się.

Ten rok może stać się Twoim Walentynkowym Rokiem..

Wszystko, co teraz jest potrzebne to po prostu: rozpocząć przygotowania i zaskoczyć, a jednocześnie zaimponować drugiej osobie swoją dobrocią i miłością!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.