Skip navigation

Czy test osobowości od eDarling pomoże Ci w znalezieniu następnego partnera?

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca, 2018 przez Kasia

W Polsce jest wiele alternatyw pozwalających na znalezienie randki online, ale znalezienie tej jedynej zajmuje trochę czasu.

Klasyczne portale randkowe łączą różne typy singli z całego kraju, mając na uwadze aspekty tak jak: wiek i zainteresowania, wszystko to ma na celu stworzenie potencjalnej pary.

Natomiast jest jedna strona, która idzie o krok naprzód, używając testu osobowości, jako pomoc przy łączeniu singli.

eDarling wypracowało sobie pozycję przewodzącego lidera na rynku randkowym jako portal dla singli z aspiracjami.

Portal obiecuje wnikliwy dobór komplementarnego partnera, bazujący głównie na wcześniej wykonanym przez użytkownika teście osobowości.

Jednak czy na pewno test osobowości od eDarling jest efektywny w łączeniu ze sobą singli z klasą?

W Portale Randkowe Ranking sprawdziliśmy jakość usług eDarling, biorąc pod mikroskop ich unikalny test osobowości.

Naszym celem było dowiedzenie się, czy system dobierania na tej stronie jest siebie wart i rzeczywiście pozwoli znaleźć Ci potencjalnego partnera.

Test osobowości od eDarling: Co sprawdza?

W celu wyniesienia jak najwięcej z eDarling najważniejsze to zrozumieć jak działa test osobowości, jakie aspekty analizuje i jak jego wyniki wpływają na naszą potencjalną randkę.

Test osobowości składa się z serii pytań opartych o model „Big Five”, analizując różne wymiary naszego charakteru.

Kwestionariusz używany jest w celu oceny naszych głównych czynników w randkowaniu i tworzeniu poważnego związku.

Celem serwisu jest znalezienie profilu odpowiadającego Twojemu, łącznie z oczekiwaniami miłosnymi. Wszystko po to, aby rekomendowane Tobie osoby naprawdę pasowały do ciebie: ambitni i wykształceni single w poszukiwaniu stałego związku.

W celu spełnienia tego wszystkiego eksperci eDarling idenfikują twój test osobowości oraz to w, jaki sposób nawiązujesz stosunki towarzyskie z innymi podczas randkowania. Analizie podlega również to w, jaki sposób radzisz sobie z problemami, które mogłyby wyniknąć w poważnym związku.

Od cech, które szukasz w partnerze do sposobu jak, zarządzasz swoim związkiem i życiem miłosnym, wszystko to (i więcej!) zawiera test osobowości.

Czy test osobowości od eDarling naprawdę działa, kiedy chodzi nam o stały związek?

Po przetestowaniu eDarling (aby dowiedzieć się więcej idź do eDarling opinie) i ich niezwykle ekskluzywnego testu osobowości jesteśmy w stanie śmiało stwierdzić, że naprawdę da się tam znaleźć partnera, którego cech szukaliśmy.

Na innych portalach randkowych trzeba spędzić dość spory kawał czasu przeklikując przez profile różnych osób, aby wreszcie po jakimś czasie wybierania coraz to nowych filtrów wyszukiwania znaleźć kogoś naprawdę interesującego Twoją osobę.

Na eDarling od samego początku, dzięki unikalnemu testowi osobowości zostaniesz zapoznany z listą ambitnych singli naprawdę spełniających twoje kryteria miłosne.

Taki system łączenia par jest bardzo użyteczny w oszczędzaniu czasu i prostszym znajdowaniu idealnego partnera.

Chemia przychodzi jednak później.

Jesteś jednak zobowiązany do pozostawania aktywnym na portalu randkowym i czatowaniu z innymi singlami pod warunkiem, że naprawdę będziesz chciał iść na prawdziwą randkę.

Test osobowości eDarling to świetne narzędzie do skoncentrowania Twoich oczekiwania i łączenia Cię z podobnie myślącą osobą.

Dlatego odpowiedzią na pytanie, czy test osobowości od eDarling pomoże Ci w znalezieniu następnego partnera jest stanowcze „tak”!

Portal randkowy proponuje Ci listę ewentualnych partnerów, wykonując całą żmudną pracę dotyczącą wyszukiwania podobnych zainteresowaniami i charakterem ludzi za Ciebie.

W twoich rękach jest sukces twojego przyszłego związku!

Chcesz spróbować swoich sił w teście osobowości i dostawać codziennie nowe propozycje potencjalnych partnerów? Zarejestruj się tu za darmo!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.