Skip navigation

Spotkania Seniorów

Oto najlepsze portale randkowe seniorów spośród licznych portali randkowych w Internecie. Przetestowano i wyselekcjonowano je specjalnie dla Ciebie.
Jeżeli masz 50 lat i powyżej, jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz znaleźć drugą szansę, to możesz znaleźć miłość tutaj. Coraz więcej portali przeznaczonych jest dla dojrzałych osób, które są coraz liczniejsze w swoim pragnieniu, aby po prostu korzystać z życia we dwoje.

Read more
Read less
Portale
Funkcje
Ocena redakcji
LICZBA OSÓB
Ocena użytkownika

eDarling

 • Najlepszy serwis randkowy w Polsce dla wykształconych singli
 • Ponad 13 milionów singli szuka partnera na eDarling
 • 65% wykształconych singli
1'500'000 Single
Najlepszy wiek30-60

Singles 50

 • Poważna strona randkowa dedykowana dla osób po 50-tym roku życia
 • Gwarancja nawiązania dziesięciu kontaktów albo przedłużenie bezpłatnej subskrypcji
 • Sugestie pasujących do siebie profili
400'000 Single
Najlepszy wiek50+

be2

 • Test osobowości
 • Najlepszy dla osób po czterdziestce
 • Idealne dla singli, które poszukują długoterminowej relacji
1'000'000 Single
Najlepszy wiek40-70

Maturedating

 • Poważna strona randkowa dedykowana dla osób po 50-tym roku życia
 • Sugestie pasujących do siebie profili
850'000 Single
Najlepszy wiek50+

Portale randkowe dla seniorów to poważne witryny, które są proste w użyciu

Wszystkie najlepsze portale randkowe dla seniorów, jakie wybraliśmy do naszej klasyfikacji są skuteczne i łatwe w użyciu. Portale te cieszą się wyjątkowym bezpieczeństwem: zapewniono ochronę informacji osobistych, zabezpieczono płatność subskrypcji a ekipa moderatorów gwarantuje spokojną nawigację. Jaki rodzaj spotkań one umożliwiają ? W przypadku seniorów poszukujących partnera z różnorodnych względów chciałoby się spotkać dojrzałą kobietę lub dojrzałego mężczyznę. W przypadku rozłąki lub bolesnej straty można po prostu pragnąć odnaleźć nowych przyjaciół lub też spotkać nową osobę, z którą będzie się razem dzielić wspólne zajęcia. Można również starać się spotkać miłość i odnaleźć bratnią duszę na resztę życia.
Chęć podobania się nie ma granic wiekowych !
Niezależnie od stanu cywilnego, w jakim dana osoba się znajduje, czy jest się na emeryturze czy też prowadzi się życie aktywne i czy jest się w wieku 40 lub 60 lat i więcej – nigdy nie jest za późno na znalezienie miłości. Zdarza się, że po wielu latach życia w związku trudno wyobrazić sobie, że można jeszcze kogoś oczarować. Nie trzeba się niepokoić ! Te portale dla seniorów zostały opracowane tak, aby poprowadzić Cię w Twoich poszukiwaniach i proponują one wiele narzędzi pomagających w spokojnym zrobieniu pierwszych kroków w sposób, który najlepiej będzie Ci odpowiadać.

Ta klasyfikacja, to pierwszy krok do udanego spotkania seniorów

Jeżeli chcesz spotkać dojrzałe osoby, to trzeba wiedzieć, że w Internecie istnieje wiele klubów spotkań seniorów i można w nich z łatwością spotkać kobietę lub mężczyznę z pewnym doświadczeniem, z którą/którym można będzie podzielić dalsze życie. Polecamy nasz artykuł na temat spotkań online dla osób po czterdziestce. .

Read more
Read less

Randkowanie dla seniorów- kompletny poradnik

Miłość po pięćdziesiątce można traktować w kategorii daru. Wiele dwudziestoletnich oraz przekraczających trzydziestkę osób marzy o spotkaniu partnera na całe życie, z którym pozostanie aż do kresu swych dni. Jednak do wielu z nich nie jest świadomym faktu, że dojrzały wiek to również wspaniały okres na to, żeby się w[...]

Randki przez telefon komórkowy – skuteczne sposoby na poznanie kogoś z Twojego otoczenia

Na przestrzeni ostatnich lat internetowe randki uległy znacznej metamorfozie. Kilka lat temu polscy single korzystali przede wszystkim z forów internetowych w poszukiwaniu miłości i spotkania kogoś interesującego. Aktualnie, najczęściej wybieraną przez nich formą, z nadzieją na spotkanie potencjalnego partnera, są randki przez portale randki owe. Są one popularne wśród pozbawionych[...]

Pierwsza randka: 4 skuteczne wskazówki, które decydują o tym, czy randka w ciemno zakończy się powodzeniem

Nie ma idealnej formuły, która wyjaśniałaby, jak znaleźć miłość swojego życia. Obecnie w Polsce miliony singli sięga po alternatywne sposoby znalezienia swojego życiowego partnera, które wymagają wyjścia poza swoją strefę komfortu – dobrze znany kra społeczny swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Tymi alternatywnymi sposobami są portale randkowe, aplikacje randkowe, a[...]

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.