Skip navigation

Singles50 Recenzja

Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia, 2024 przez Kasia

Polscy single po 50-tce mają teraz do dyspozycji nowy portal randkowy, który pomoże im znaleźć wymarzoną miłość. Singles50 należy do firmy be2 – prawdziwego wskaźnika jakości i doświadczenia w internetowej branży randkowej. Skłoniło nas to do zrecenzowania tej nowej oferty skierowanej głównie do osób po 50-tce szukających trafnego wyboru drugiej połówki w Polsce.

Singles50: Jak to działa?

Jak w większości portali randkowych w Polsce możesz zarejestrować się na Singles50 za darmo: adres e-mail oraz hasło to jedyne wymagania. Po zarejestrowaniu się i utworzeniu profilu możesz zacząć korzystać z darmowych usług portalu Singles50, z których warto wyróżnić oparty na badaniach naukowych test osobowości służący do ustalenia kryteriów zgodności przy doborze par. Tego typu narzędzie to sprawdzona metoda osiągająca bardzo dobre rezultaty w wyszukiwaniu potencjalnych partnerów.

Singles50, podobnie jak be2, jest w zasadzie opartym na dopasowaniu odpowiednich osób portalem randkowym. Główną zaletą tego typu stron randkowych są zdolności algorytmu dopasowania, który zdolny jest do porównania wyników twojego testu osobowości z rezultatami innych członków portalu. Singles50 używa tego mechanizmu do nawiązania kontaktu między Tobą i użytkownikami strony mającymi z Tobą najwięcej punktów wspólnych. Singles50 wierzy, że dzielenie cech wspólnych to obietnica stałego oraz trwałego związku. Relacje oparte na wspólnych zainteresowaniach są naukowe potwierdzone jako stabilne.

Jeśli sprawiają Ci przyjemność wędrówki, gotowanie, wspólne wyjścia, kino lub inne zajęcia czasie i chciałbyś dzielić radość z ich wykonywania ze swoim partnerem, trafiłeś na właściwy portal randkowy. Na Singles50 możesz ustalać własne kryteria wyszukiwania oraz opisać twojego idealnego partnera. Następnie to już strona randkowa zajmie się znalezieniem TWOJEJ wymarzonej osoby. Całą prace wykonają niezawodne algorytmy systemu dopasowania.

>> Zarejestruj sie Bezplatnie na Singles50 <<

3 kluczowe kwestie dotyczące Singles50

 1. Poważne związki: Na rynku istnieje mnóstwo serwisów randkowych, ale to, co sprawia, że Singles50 polska wyróżnia się z tłumu jest to, że przede wszystkim łączy wszystkich singli w podeszłym wieku, biorąc pod uwagę ich osobowość. Użytkownicy są oceniani dzięki niepowtarzalnemu testowi osobowości, a później przedstawiani swoim potencjalnym partnerom, czyli innym singlom, którzy są do nich bardzo podobni. Podczas gdy inne strony randkowe przy dopasowywaniu ludzi szukających swojej drugiej połówki, koncentrują się na lokalizacji lub zainteresowaniach, Singles50 polska za podstawę tworzenia pary bierze pod uwagę także takie czynniki jak: wiek i zgodność charakterów. Single50 idzie też o kroku dalej: obiecuje poważny związek!
 2. Bezpieczna społeczność singli: To, czego większość singli w Polsce szuka, kiedy próbuje umówić się na randkę online, to posiadanie bezpiecznego doświadczenia. Dyskrecja jest koniecznością, kiedy spotykasz się z innymi singlami w Internecie. Singles50 kryje cię! Strona randkowa gwarantuje ci 100% anonimowości i prywatności. Aby zacząć należy podać swój adres mailowy i imię, są one ściśle tajne. Szczegóły, jakie zawrzesz na swoim profilu, jak: data urodzenia, twoje zainteresowania i zdjęcia są całkowicie bezpieczne na platformie. Informacje są widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników, a strona gwarantuje, że nie udostępni ich innym grupom. Masz wpływ na to, kto ogląda twoje zdjęcia profilowe. To alternatywne rozwiązanie, aby chronić swoje najbardziej drażliwe dane, których nie chcesz ujawniać.
 3. Gwarancja kontaktu: To, co liczy się dla serwisu randkowego, to otrzymanie prawdziwej randki. Wszystkie portale randkowe w Polsce dają ci szansę, aby szukać singli, którzy mieszkają niedaleko, ale niektórzy z nich urywają kontakt po wymianie kilku wiadomości. Jedną z bardziej interesujących cech Singles50 jest to, że użytkownicy mogą korzystać z minimalnej gwarancji kontaktów. Oznacza to, że jesteś zabezpieczony kontaktami z co najmniej 10 parterami. Ta funkcja przeznaczona jest dla tych użytkowników, którzy posiadają konto Premium. W przypadku, kiedy nie masz możliwości spotkania i rozmawiania z taką liczbą osób, które mogłyby do ciebie pasować, w momencie, kiedy twoja subskrypcja jest aktywna, wtedy Single50 wydłuży ci okres twojego członkowstwa zupełnie za darmo!

Test Singles50

Singles50 opinie proponuje przyjemne i efektywne doświadczenie randkowe w Polsce dla takich singli w podeszłym wieku, którzy szukają swoich bratnich dusz. Po wypróbowaniu tego serwisu możemy wywnioskować, że portal skutecznie spełnia daną obietnicę. Bezpośrednio po wypełnieniu testu osobowości otrzymujemy blisko ok. 230 osób do nas pasujących, z którymi możemy zacząć znajomość. Użytkownicy są bardzo aktywni, jako że mogą wysłać jedną wiadomość za darmo do swoich rekomendowanych partnerów, tym samym uruchamiają proces odnalezienia swojego potencjalnego partnera i czynią cały proces bardzo łatwym.

Główne cechy oraz zalety

Tworzenie twojego profilu:

 • Rejestracja jest darmowa, więc założenie konta na Singles50 nie wymaga z twojej strony żadnych zobowiązań. Musisz mieć co najmniej 50 lat aby się zarejestrować, inaczej zostaniesz przekierowany na portal randkowy be2, który skierowany jest do młodszych osób.
 • Pierwszym krokiem, który będziesz musiał wykonać jest test osobowości. Pozwoli on na ustalenie twoich gustów, preferencji oraz cech osobowości itd. Dane te zostaną wykorzystane przez algorytm Singles50.
 • W trakcie wypełniania swojego profilu będziesz musiał dodać jedno lub więcej zdjęć wraz z krótkimi opisami na ich temat. Każdy z etapów jest jasno przedstawiony oraz wyszczególniony podczas procesu rejestracji. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy, wystarczy abyś skontaktował się z pomocą.
 • Twoje zdjęcia są prywatne; Ty decydujesz komu chcesz je pokazać. Zwiększa to to twój komfort korzystania ze strony.

Wyszukiwanie oraz kontaktowanie potencjalnych partnerów:

 • Otrzymujesz propozycje profili oparte na kryteriach zgodności ustalonych dla Ciebie przez Singles50
  Możesz osobiście edytować kryteria twojego wyszukiwania.
 • Dziesięć zapoznań z nowymi osobami gwarantowanych: jeśli nie nawiążesz kontaktu z co najmniej dziesięcioma użytkownikami podczas twojej subskrypcji, będzie ona automatycznie przedłużona. Nie ma zatem powodu do pośpiechu: czasami znalezienie odpowiedniej osoby wymaga czasu.
 • Singles50 Polska zapewnia automatyczną usługę umożliwiającą kontakt: za każdym razem gdy nowy użytkownik wpisze się w twoje kryteria podobieństwa, zostaje wysłana do niego wiadomość w twoim imieniu. Możesz oczywiście osobiście przed wysłaniem dopasować tą wiadomość do własnych wymagań.
 • Możesz zobaczyć kto zaglądał na twój profil.
 • Możesz tworzyć listy ulubionych użytkowników.
 • Nawiązywanie kontaktu za pomocą interfejsu strony randkowej jest łatwe. Możesz zapewnić łatwy dostęp do swoich zdjęć, wysyłać prywatne wiadomości za darmo, zaaranżować połączenie telefoniczne, jak i również pierwsze spotkanie – dlaczego nie, skoro macie wiele wspólnego?

singles50.pl zarejestruj sie bezplatnie

Jak wspomniano powyżej, dzięki Singles50 możesz pozostać w kontakcie i spotykać innych singli w podeszłym wieku: mężczyzn i kobiet na kilka sposobów. Posiadając standardowe konto możesz stworzyć swój profil, rozwiązać test osobowości, otrzymać propozycję partnerów do ciebie pasujących, wysłać do innych użytkowników pytanie stanowiące wyzwanie i wysyłać darmowe wiadomości do każdej z osób.

Jednakże, będziesz potrzebował subskrypcji Premium, aby cieszyć się następującymi funkcjami:

 • Sprawdzenie, kto odwiedzał twój profil
 • Przeczytanie wszystkich twoich wiadomości
 • Wysyłanie nielimitowanej ilości wiadomości do innych użytkowników
 • Dodawanie kontaktów do ulubionych
 • Dostępu do oglądania wszystkich zdjęć
 • Gwarancji kontaktu z przynajmniej 10-ma rekomendowanymi partnerami

Ceny w Singles50

Rejestracja na Singles50 jest darmowa, jednak nie zapewnia Ci ona pełnego dostępu do gamy internetowych usług randkowych zapewnianych przez stronę. Jedynie stworzenie twojego profilu, test osobowości (wraz z jego wynikami) oraz dodanie zdjęcia profilowego są darmowe na Singles50.

Singles50 umożliwia wysokiej jakości usługę zapewniającą potencjalne dopasowania par każdego dnia.

Subskrypcja Cena za miesiąc użytkowania Cena całkowita
1 miesiąc Zł 20 Zł 20
3 miesiące Zł 79,90 Zł 239,70
6 miesięcy Zł 59,90 Zł 359,40

Niezawodność i bezpieczeństwo

Poważna reputacja marki składnia nas do przekonania, że rejestracja na Singles50 nie stanowi dla Ciebie ryzyka. Firma b2, znaczący gracz na scenie internetowych portali randkowych zarówno w Polsce jak i na świecie, posiada sprawdzony system zapobiegający oszustwom oraz zapewniający bezpieczeństwo informacjom zamieszczonym przez użytkownika. Twoje dane są zatem poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Przeczytaj Regulamin Singles50 aby uzyskać dalsze informacje.

Jesteśmy zawiedzeni brakiem zarówno internetowego czatu jak i FAQ (zbioru często zadawanych pytań). Jednak z uwagi na to, że jest to niedawno powstała strona, tego typu udogodnienia mogą zostać szybko wprowadzone tak jak w przypadku portalu randkowego be2.

Możesz także później wygodnie zaktualizować swoją subskrypcję Premium bez zamartwiania się, jak twoje dane bankowe są traktowane. Platforma daje także swoim użytkownikom możliwość zgłaszania użytkownika, który może zachowywać się podejrzanie. Eksperci Singles50 opinie później podejmują wszelkie środki komunikacyjne z tymi użytkownikami, którzy mogą być uważani za oszustów. Innym kluczowym aspektem jest to, że nie możesz oglądać zdjęć innego użytkownika, jeżeli nie pobierzesz kilku z nich na serwer, masz wpływ także na to, z kim chcesz dzielić się swoimi zdjęciami. Posiadasz całkowitą kontrolę nad tym, co wrzucasz na stronę.

Jak usunąć swój profil na Singles50?

Jeśli znajdziesz kogoś wyjątkowego lub po prostu – chcesz odpocząć od strony randkowej, możesz usunąć swój profil, kiedy tylko chcesz. Aby to zrobić, jedyne, co musisz zrobić, to wejść w „Ustawienia” i kliknąć „Usuń mój profil”. W przypadku, kiedy posiadasz konto Premium należy upewnić się, że w pierwszej kolejności anulowałeś swoją subskrypcję w sekcji „Twoje członkowstwo”. Po tym twoje dane zostaną usunięte ze strony randkowej.

Recenzja Singles50: Nasza opinia

Za Przeciw
Darmowa rejestracja

Idealna strona randkowa dla dojrzałych singli

Osobiste randki dla singli po 50 r.ż z całej Polski

Codziennie 24. 000 dołączeń dojrzałych singli do strony

Wysoce efektywny system dopasowania:
41 % wskaźnika sukcesu

Dobra równowaga pomiędzy płciami:
51 % – 49 %

Opcja wysyłania 1 darmowej wiadomości do każdego rekomendowanego partnera

100% anonimowości ze strony serwisu randkowego

Gwarancja kontaktu (użytkownicy Premium)

Nie możesz oglądać zdjęć innych użytkowników, jeżeli nie wyrażają na to zgody.

Nie możesz sprawdzić, kto odwiedza twój profil, nawet jeśli posiadasz wykupione konto Premium

Po przetestowaniu portalu randkowego Singles50, jesteśmy zdania, że interfejs jest dobrze przemyślany ; prosty i szybki – prawdziwa przyjemność z korzystania! Lista pytań w teście osobowości nie jest ani za długa ani za krótka. Kwestionariusz zbiera informacje wymagane do stworzenia efektywnej list kryteriów zgodności. Rejestracja oraz wysyłanie wiadomości są darmowe. Możesz dokonać rejestracji tylko jeśli posiadasz odpowiedni wiek, co jest dobrym pomysłem, z uwagi na to, iż ta dojrzała usługa randkowa jest skierowana ściśle dla osób w wieku 50 lat oraz więcej. Portal kieruje się poważnym podejściem i osiąga obecnie dobre rezultaty; jeśli szukasz trafnego doboru drugiej połowy w Polsce, rekomendujemy ten wybór.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.