Skip navigation

Randkowanie przez Internet: Czego nigdy nie pisać w Twoich wiadomościach

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Szczerość to jedna z najbardziej poszukiwanych cech przez ludzi u innych singli, gdy dołączają oni do portali zajmujących się na poważnie i profesjonalnie randkowaniem.

Bycie jasnym i autentycznym da Ci więcej szans na sukces w Twoim internetowym randkowaniu. Przejście od razu do rzeczy oszczędzi Twój czas spędzony na poszukiwaniu odpowiedniego partnera, ale musisz być pewien kiedy i w jaki sposób być bezpośrednim wobec innej osoby, jeśli nie jesteś nią zainteresowany. Ważne jest także by umieć odmówić zaproszeniu w taki sposób, w jaki zrobiłby to prawdziwy dżentelmen lub dama.

W ostatnim czasie popularna stała się historia o mężczyźnie, który został zablokowany przez portal randkowy Plenty of Fish po tym jak złośliwie odrzucił zaloty pewnej singielki.

Kobieta okazywała swoje zainteresowanie mężczyźnie i wysłała mu prywatną wiadomość z zamiarem poznania go lepiej. On jednak nie był nią zaintrygowany, ponieważ nie była ona jego perfekcyjnym obrazem idealnego partnera.

Jakkolwiek, zamiast odmówić jej grzecznie, mężczyzna odpisał wiadomość o odrzucającej treści, używając jako wymówki stwierdzenia, że on tak naprawdę jest „całkiem dobrze wyglądający”, a ona nie dosięga do jego standardów, ponieważ jest „po trzydziestce i ma nadwagę”.

Kontrowersja pojawiła się nie dlatego, że on nie był zainteresowany kobietą, i był szczery pod tym względem, ale bardziej z powodu słów jakich użył, by odrzucić jej zaloty.

Bądź jasny co do swoich intencji, ale pozostań przy tym uprzejmy dla innych internetowych randkowiczów

Praktycznie wszystkie platformy randkowe dają Ci szansę byś opisał w kilku słowach kim jesteś, co kochasz robić i jakiego rodzaju związku oraz towarzysza szukasz.

Bez wątpienia jest to najlepsza możliwość by dobrze się zaprezentować i pokazać, że jesteś najlepszą partią spośród wszystkich dostępnych na portalu randkowym singli. Główne założenie randkowania przez Internet polega na tym jak Ty postrzegasz innych, ale też jak inni spostrzegają Ciebie.

Opisywanie w sposób pozytywny Twojego ideału to dobra strategia przy internetowym randkowaniu, a mówienie o tym czego nienawidzisz lub nie lubisz z pewnością już nią nie jest.

Najlepszy sposób na napisanie albo na odpowiedzenie na pierwszą wiadomość na profilu randkowym

Możesz się miło przedstawić i szczerze okazać swoje zainteresowanie Twojemu celowi w pierwszej wiadomości, ale pamiętaj, że inni użytkownicy zrobią to samo. Zaznacz więc wyraźnie różnicę między Tobą a nimi, jeśli chcesz zyskać sympatię i pozytywną odpowiedź.

Puść wodze fantazji, gdy piszesz swoje wiadomości. Pokaż, że jesteś pewną siebie, zabawną i interesującą osobą, z którą warto się umówić. Bądź ciekaw drugiego człowieka i spróbuj z całych sił jak najlepiej go poznać. Bądź jasny w swoich intencjach i okaż szacunek.

Jeśli otrzymasz wiadomość od kogoś, kto nie pasuje do kształtu Twojego idealnego partnera bądź uprzejmy, ponieważ pomimo tego, że on lub ona może Cię fizycznie nie pociągać, nigdy nie wiesz, czy to aby nie będzie początek wieloletniej przyjaźni.

Tym niemniej, trzymaj się swojego celu i nie zamykaj dostępnych opcji, ponieważ jest dużo dostępnych tzw. ryb w morzu, gdy decydujesz się na używanie internetowych portali randkowych i możesz zostać złowiony przez kogoś, po kim się tego kompletnie nie spodziewałeś.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.