Skip navigation

Antyobciachowy poradnik uwodzenia

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Jeśli chodzi o amory, znajomi ciągle radzą nam, co robić, a czego nie wolno… A czy wiesz, że w tej dziedzinie istnieją techniki naprawdę skuteczne, stosowane od dawien dawna?

Zasada nr 1: Przyjedź po nią do domu

Pomimo walki o równouprawnienie, kobiety doceniają galanterię – dlatego zaproponuj, że przed randką odbierzesz ją z domu. Wysłany z samochodu sms o treści „Jestem” nie wystarczy. Zadzwoń dzwonkiem, cierpliwie poczekaj. Nie wymaga wielkiego wysiłku, a robi dużą różnicę!

Zasada nr 2: Zadbaj o siebie

Nie ma nic gorszego dla kobiety, która szykuje się godzinami, niż zobaczyć faceta w pogniecionym T-shircie i trampkach nie pierwszej świeżości! Jeśli chcesz pokazać, że ci zależy, wysil się. Wybierz strój pasujący do wielu okoliczności – odpowiedni do restauracji i na piknik w parku (np. casualowe spodnie i modny sweter).

Zasada nr 3: Zadawaj jej pytania

Powinieneś umieć swobodnie opowiadać o sobie, ale równie ważne (o ile nie ważniejsze!) jest okazywanie zainteresowania partnerką. Zadawaj jej pytania i pokaż, że naprawdę chcesz znać na nie odpowiedź.

Zasada nr 4: Zdecyduj się przystępne miejsce

Na pierwszej randce mamy tendencję do popisywania się, jednak najważniejsze to sprawić, by partnerka w danym otoczeniu czuła się dobrze. Eleganckie restauracje zostaw na później – na początek postaw na miejsce, które dobrze znasz, a także czujesz się w nim komfortowo. Prawdopodobieństwo natknięcia się na ludzi, których chcesz unikasz, zmaleje.

Zasada nr 5: Bądź punktualny

To bardzo ważne, by pojawić się o czasie – zwłaszcza, gdy zrobiłeś rezerwację w restauracji lub zabierasz partnerkę do kina. Niektóre kobiety wręcz nienawidzą spóźnialstwa, dlatego na wszelki wypadek…

Zasada nr 6: Wybierz popularną lokalizację

By romantyczna randka się udała, wybierz odpowiednie miejsce. Takie, w którym będziecie mogli swobodnie porozmawiać bez konieczności szukania go w nieznanej, „szemranej” dzielnicy. Twoja partnerka poczuje się pewniej w miejscu ciepłym i przyjaznym dla gości.

Zasada nr 7: Wyłącz telefon

Mężczyzno, gdy będziesz na randce, smartfon ci nie ucieknie. Nie ma nic gorszego niż czekanie z wznowieniem rozmowy na faceta, który kończy pisać sms-a. Wycisz telefon i nie zostawiaj go na stoliku – koledzy będą musieli przeżyć bez ciebie te kilka godzin.

Zasada nr 8: Zrób plan

Jeśli pod koniec spotkania nie jesteś pewny, co robić, weź byka za rogi i zapytaj grzecznie, czy możesz odwieźć ją do domu i czy zechciałaby, byś do niej zadzwonił i spotkał się z nią ponownie. Zbadaj grunt, na którym stoisz. Rozwiej niejasności, by upewnić się, czy możecie przenieść relację na kolejny poziom.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.