Skip navigation

Jak wybrać zdjęcie do twojego profilu randkowego?

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

To nie takie proste, wybrać właściwe zdjęcie na portal randkowy! Wiele profili posiada zdjęcia słabej jakości i nie zwraca uwagi na podstawową zasadę – mają być kuszące! Żeby pomóc Ci w tej kwestii, przedstawiamy nasze porady, dotyczące idealnego wyboru zdjęcia, które pomoże Ci szybko znaleźć miłość.

Sztuczka handlarska

Jeśli jesteś szczęściarzem i znasz świetnego fotografa (amatorów włącznie), nadszedł czas, aby się do niego udać! Może zrobić Ci zdjęcia w studio lub w plenerze i wykorzysta zalety dobrego oświetlenia. Unikaj ujęć szerokokątnych, które mają tendencję do zniekształcania. Lepiej wybierz nieostre tło, które doda zdjęciu głębi. Możesz poeksperymentować z filtrami kolorów (ale nie za wiele!!!) lub wybierz zdjęcia czarno-białe. Nie przerabiaj swoich zdjęć – awatary w stylu Facebook’a albo Instagrama są nie do zrobienia. Odwiedzający przede wszystkim chcą poznać Ciebie.
Wyrazisz siebie lepiej poprzez opisanie swoich zainteresowań, pasji i stylu. Jesteś kimś wyjątkowym i ciekawym: to jest to, co Twoje zdjęcie profilowe powinno pokazywać. Wybrana przez Ciebie fotografia tworzy pierwsze wrażenie i musi sprawić, że ktoś będzie chciał Cię poznać. Wybierając zdjęcie profilowe na portal randkowy trzeba być sobą (a my wszyscy jesteśmy pięknymi ludźmi). To otwiera drogę do sukcesu.

Pokaż siebie w najlepszym świetle i zaprezentuj się!

#1 Kim jesteś? Przedstaw się! Lubisz się wspinać? Biegać? Koty? Ogrodnictwo? Wyraź to swoim zdjęciem profilowym.
#2 Jeśli prowadzisz ożywione życie społecznościowe, a przyjaciele są dla Ciebie ważni, wybierz naturalne, spontaniczne zdjęcie, jak bawisz się ze swoimi kumplami – upewnij się, że użytkownik portalu może z łatwością zobaczyć, który z nich to Ty!
#3 Uważaj na ‘wiadomości’, że Twoje zdjęcie może przekazać jakiś sygnał… Mężczyzna trzymający swojego uroczego małego siostrzeńca, może wysłać błędny komunikat, a Ty możesz skończyć tak, że zostaniesz skontaktowany z kobietą, której zegar biologiczny działa na najwyższych obrotach.
#4 Masz zwierzątko? W takim razie poeksperymentuj z wieloznacznością! Masę wrażliwych ludzi przyciągają zdjęcia, które pokazują pociechy i czułość.
#5 Pokaż swoje najlepsze strony! Użyj pochlebiających, ale naturalnych fotografii. Zaufaj nam, to działa!

Jeśli po przeczytaniu tego, nadal masz wątpliwości, zadaj sobie proste pytanie: jak wyglądasz w życiu codziennym, gdy wychodzisz się zabawić? Nie zapominaj, że radość z życia jest także sekretem Twojej atrakcyjności. Uśmiechnij się i pokaż się z jak najkorzystniejszej strony.

Pamiętaj: obraz jest wart tysiąca słów – nie lekceważ siły przyciągania przez zdjęcie.

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.