Skip navigation

Pierwsza randka: humor na przełamanie pierwszych lodów!

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Nigdy nie zauważyłeś, jak dobrze się czujesz, kiedy zrywasz ze śmiechu boki? My tak. Każdy uwielbia dobre kawały! Chociaż nigdy nie możemy ich zapamiętać… Jaka szkoda! A przecież dowcipy są świetnym sposobem na przełamanie pierwszych lodów podczas randki. Tematem naszego artykułu tygodnia jest: rozśmiesz swojego partnera! Dlaczego to tak dobrze działa? Jak Ty to robisz? Zdradzimy Ci wszystkie tajemnice

Niestety, nie wszyscy jesteśmy urodzonymi komikami… Bycie zabawnym i sprawianie, że wszyscy Twoi przyjaciele się śmieją, nie zawsze jest łatwe. Czy istnieje na to jakiś tajny sposób? Wszyscy chcielibyśmy być osobą, która ma wrodzone poczucie humoru i być tą jedną, która uspokoi innych.

Bycie zabawnym to sztuka sama w sobie! To, co się naprawdę liczy, to wiedzieć, jak wyrazić swoje poczucie humoru. Właściwy ton głosu lub odpowiednia technika to lodołamacze… nie będąc oczywiście wulgarnym lub poruszającym wrażliwe tematy (chociaż odrobina czarnego humoru zrobi swoje). Abyś nie strzelił nieświadomie żadnej gafy, obrażającej Twoją sympatię, zebraliśmy kilka pomysłów, które możesz wyciągać jak z kapelusza, kiedy tylko nadarza się okazja!

Na przykład, lepiej jest rozpocząć rozmowę od „Czy słyszałaś o trzech kotkach w Vodka Bar?” niż „Czy kiedykolwiek myślałaś o pracy w elektrowni jądrowej?”, „Dlaczego?”, „ Bo jesteś bomba!”. W porządku, wszystko zależy od kontekstu…, ale naprawdę…

Większość randek odbywa się w barach, restauracjach lub kawiarniach – miejscach, które pasują do podzielenia się zabawnymi uwagami. Kelner, posiłek, Twoje smoothie itd. przyczynią się prawdopodobnie do stworzenia żartobliwych momentów, które przełamią pierwsze lody. Jednakże, nie bądź wulgarny (chodzi o to, aby być wesołym a nie grubiańskim).

Najlepszym sposobem na to, żeby się zrelaksować podczas pierwszej randki, szczególnie jeśli nie jesteś urodzonym komediantem, jest śmianie się z samego siebie. Jest to urocze do czasu, gdy nie przesadzisz. Przede wszystkim jest to pozytywna cecha: jeśli radość sprawia Ci śmianie się z siebie samego, pokazuje to, że czujesz się komfortowo z osobą, z którą przebywasz, masz zaufanie do siebie samego i nie jesteś osobą pretensjonalną. Żartowanie z własnej osoby pomoże Ci zrelaksować Twoją partnerkę – a to jest dokładnie to, czego szukasz!

Śmiech jest zaraźliwy, dlatego uważamy, że to świetny sposób na udaną randkę. Bez względu na to, jakie jest Twoje poczucie humoru, niech będzie lekkie i proste. Jednak nie wahaj się wywołać uśmiechu na twarzy Twojej partnerki, ponieważ nie ma lepszego sposobu na poznanie siebie nawzajem niż wspólne żarty.

Śmiech jest świetnym ujściem stresu… I to nie jest żart!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.