Skip navigation

Faceci: jak się oprzeć!

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Mężczyzn pociągają kobiety z wielu powodów. Kobiet, oczywiście, nie przyciągają te same rzeczy (ulubione kolory i odrębne smaki), ale zidentyfikowaliśmy kilka złotych zasad, o których wy, faceci, musicie się dowiedzieć.

– Mit o Bad Boy nie jest mitem… Kobiety są ZA-FAS-CY-NO-WA-NE niegrzecznymi chłopcami. Marlon Brando był wcieleniem seksu, a Jack Sparrow przyprawiał o dreszcze lepiej niż Piotruś Pan…

– Mężczyźni, w szczególności niegrzeczni chłopcy, którzy podejmują ryzyko, są bardziej intrygujący. Przeważającej części kobiet do głowy przychodzą siła, ochrona i poszukiwanie bezpieczeństwa w obecności mężczyzny.

– To frazes, ale dla niektórych kobiet jest to prawda: pieniądze mają znaczenie… Myślałeś, ze Hugh Hefner był przystojniakiem?

– Podobno, niższy głos u mężczyzn, brzmi bardziej seksownie.

– Duże poczucie humoru! Pamiętasz cytat Marilyn Monroe ‘jeżeli potrafisz rozśmieszyć kobietę, potrafisz zrobić z nią wszystko’? Kobiety preferują mężczyzn, którzy potrafią je rozbawić (mężczyzn, którzy nie są nudni…)!

– Chłopaki, nie musicie się oblewać swoim ulubionym zapachem od Paco Rabanne, żeby czuć się jak Adonis. W każdym razie, kobiet będą szczególnie wrażliwe na twój naturalny zapach. Jest to decydująca kwestia feromonów.

– Nie przesadzaj. Arogancja nie jest fajna. Naturalna mieszanka odwagi i pokory zrobi swoje. Nie bój się okazywać wrażliwości (nawet jeśli taki nie jesteś), ponieważ kobiety po prostu kochają wrażliwych mężczyzn.

Kobiety szukają ideału, który nie istnieje (naprawdę?) – silny, charyzmatyczny, niegrzeczny chłopiec, który jest bogaty i opiekuńczy, z niskim głosem, który przyprawia je o gęsią skórkę ( i sprawia, że się śmieją), który jest skromny i wrażliwy… i oczywiście ładnie pachnie. Ale to nic wielkiego…

Nie wszystko jest stracone! Istnieją oczywiście rzeczy, których nie możesz zmienić, ale jesteśmy tu po to, żeby pomóc ci przełamać bariery I wydobyć z ciebie wewnętrznego Georga Clooney’a ! Jesteś gotowy na zmianę?

– Nigdy nie ubieraj koszulek z krótkim rękawem, zwłaszcza podczas pierwszej randki.Raczej podwiń długie rękawy.
– Noś dobrze dopasowane ubrania.
– Nigdy nie ubieraj białych skarpetek do formalnych butów (fuj!).
– Unikaj jaskrawych kolorów – bądź subtelny, ale z klasą. Nie przesadzaj z biżuterią ( Brad Pitt jest dobrym przykładem do naśladowania).
– Dbaj o swoje dłonie ( i paznokcie), ponieważ kobiety zauważają takie rzeczy.
– Może chcesz więc spróbować kremu nawilżającego. Nigdy nie jest za późno…
– Zadbaj o swoje włosy, brwi i inne szpecące włosy.
– Nawilżaj swoje usta (balsam do ust Jack Black jest najlepiej sprzedającym się) i miej oko (lub nos) na nieświeży oddech, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy dojdzie do osobistego zbliżenia!

Teraz znasz już sztuczki zwiększające twój seksapil. Uda ci się, to najwyższy czas!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.