Skip navigation

Randkowanie w internecie – konwersacyjne wskazówki

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Wypełniłeś swój profil na internetowym portalu randkowym i dostajesz wiele propozycji pasujących do ciebie, atrakcyjnych pań. Ale jak zacząć rozmowę z nimi? I jak ją później utrzymać? Oto lista wskazówek pomocnych w internetowych rozmowach, które zagwarantują ci randkę – za każdym razem.

Wspomnij o jej profilu

Kiedy zaczynasz rozmowę przez internet z kobietą, mądrze jest nawiązać do czegoś, o czym wspomniała ona na swoim profilu. Pokazuje to, że nie tylko poświęciłeś czas, aby przeczytać jej profil, lecz również zainteresował cię on na tyle, że zapamiętałeś, co w nim napisała. Pokaże jej to, że nie jesteś zainteresowany jej zdjęciem, lecz również nią jako osobą.

Utrzymuj lekki ton rozmowy

Czat na internetowym portalu randkowym to nie miejsce, w którym rozmawia się na poważne tematy lub dyskutuje o ostatnim odcinku Gry o Tron. To miejsce, dla flirtowania i wywoływania napięcia pomiędzy wami dwoma. Zachowaj cięższe tematy, pozwalające ci kogoś poznać na czas, kiedy spotkacie się osobiście.

Zadawaj pytania

Pomimo tego, że może wydawać się, że ten punkt i poprzedni wspomniany przez nas zaprzeczają sobie nawzajem, wcale tak nie jest. Aby utrzymać rozmowę z nowo poznaną kobietą, musisz zadawać jej pytania. Pamiętaj, aby były one proste, jednak pozwalały na dłuższą odpowiedź a nie zwykłe – „tak” lub „nie”. Każdy lubi opowiadać o sobie, pytaj więc o rzeczy, które ona lubi i które sprawiają jej przyjemność.

Idź z nią na randkę

Głównym celem randkowania w internecie jest pójście na prawdziwą randkę. Pamiętaj o tym sprawiając aby rozmowa zmierzała w tym właśnie kierunku a nie zamieniła się w nudną pogawędkę. Zabawiaj ją i spraw, żeby zainteresowała się tobą „na czacie”, jednak nie zapominaj o twoim głównym celu, którym jest spotkanie z nią.

Planowanie randki

Teraz, kiedy udało ci się z nią porozmawiać na czacie i uzyskać jej zgodę na pójście z tobą na randkę – jak właściwie zaplanować to pierwsze spotkanie? Podczas poprzednich rozmów on-line powinieneś zwracać uwagę na to, co ona lubi robić. Wybierz coś, co oboje lubicie i zasugeruj to jako pomysł na spędzenie wspólnie czasu podczas pierwszego spotkania. Nie musisz robić czegoś, czego nie znosisz tylko po to, aby jej zaimponować a podczas pierwszej randki oboje macie się przecież dobrze bawić.

Więc oto one – nasze wskazówki na to, jak utrzymać ciekawą rozmowę z kobietą poznaną na internetowym czacie. Skorzystaj z nich, aby mieć pewność, że czeka cię z nią prawdziwa randka.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.