Skip navigation

Ile mam czekać, żeby poznać na żywo kogoś, kogo poznałem na portalu randkowym?

To zależy od was dwojga! Radzimy skorzystać z najlepszych portali randkowych, ale kiedy już zdecydujesz się na stworzenie swojego profilu, to do ciebie należy stworzenie swojej własnej miłosnej historii.

Po prostu użyj swoich najlepszych trików uwodzenia, żeby połączyć się z mężczyzną/kobietą, osobą która przyciągnęła twoją uwagę i kiedy dowiedzieliście się już trochę o sobie, możecie kontynuować waszą relację offline.

Zanim zdecydujesz się spotkać z kimś w rzeczywistym świecie, postaraj się dowiedzieć o nim możliwie najwięcej, kontaktując się online.

Korzystaj ze wszystkich narzędzi, jakie masz do dyspozycji − rozmawiaj w chat roomie i wysyłaj prywatne wiadomości, aby poznać swojego potencjalnego partnera jak najlepiej.

Rozmawianie to najlepszy sposób, aby upewnić się, czy chcesz zaprosić na randkę kogoś, z kim będziesz miał szansę na poważny związek.

O czym musisz pomyśleć przed randką z osobą poznaną online?

Kiedy nadchodzi czas na pierwsze spotkanie twarzą w twarz, upewnij się, że wybrałeś gwarne miejsce i że ktoś z Twoich bliskich wie, gdzie umówiłeś się na randkę.

Na pewno chcesz przekonać się, czy Twoja randka z internetu jest Ci przeznaczona, nie zapomnij jednak, że obie strony powinny czuć się bezpiecznie i po prostu świetnie się bawić.

Warto wcześniej ustalić, dokąd wybierzecie się na pierwszą randkę.

Wiedza o tym, dokąd macie pójść, pozwoli Ci właściwie dobrać garderobę.

Świetnym pomysłem jest spotkanie w gwarnym miejscu, w samym środku dnia. Pomyśl o tym, żeby w ramach pierwszej randki wziąć udział w zajęciach, które pozwolą Ci lepiej poznać zaproszoną osobę.

Zanim się spotkacie, poszperaj w wirtualnym świecie. Sprawdź, co o Twojej randce mówią wyszukiwarki i czy jej profile w mediach społecznościowych (tj. Facebook, Twitter, Instagram) korespondują z tym, co już o niej wiesz i z tym, co usłyszysz na spotkaniu.

W ten sposób dowiesz się też, w jaki sposób nawiązuje relacje z innymi.

Jeśli w trakcie spotkania stwierdzisz, że to „nie to” albo zwyczajnie nie będziesz czuł się komfortowo, po prostu grzecznie przeproś i odejdź.

Jednak gdy między Wami iskrzy, a Ty chcesz, aby spotkanie trwało jak najdłużej, koniecznie powiadom o tym swoich bliskich, podając też lokalizację, w której jesteś. W nieprzewidzianych wypadkach takie informacje mogą okazać się bardzo istotne.

Przede wszystkim jednak odpręż się i ciesz pierwszą randką!

[Najczęściej zadawane pytania]

Read more
Read less

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.