Skip navigation

Czym jest sieciowe randkowanie?

Randkowanie w sieci jest internetową usługą, dzięki której możesz znaleźć innych ludzi, z którymi będziesz miał randkę lub też nawiążesz czasowy romans. Jest kilka typów internetowych serwisów randkowych w zależności od różnych rodzajów relacji.

Spośród wielu innych stron internetowych, można wyróżnić internetowe portale randkowe dla ludzi szukających poważnego związku, strony dla ludzi, którzy szukają przelotnego związku, niszowe portale randkowe adresujące swoją ofertę do zróżnicowanej grupy odbiorców z różnych środowisk i tych o zróżnicowanych preferencjach romantycznych; oraz swatające strony internetowe, które łączą ludzi biorąc pod uwagę tzw. „chemię” między osobami.

Strona typu e-swatka ułatwia kontakt pomiędzy użytkownikami, udostępniając takie formy komunikacji jak: „flirt”, „polubienie”, „przełamanie pierwszych lodów” czy „szybka wiadomość”.

Użytkownicy mogą szukać odpowiadających im profili i czatować z innymi osobami, aby poznać się choć trochę w wirtualnym świecie, zanim spotkają się na randce „w realu”.

Portal randkowy dla każdego!

Serwis randkowy umożliwia:

  • Zawieranie nowych znajomości i spotykanie innych singli nie tylko z okolicy.
  • Czatowanie i flirtowanie z ludźmi, którzy patrzą na świat podobnie jak Ty (może spotkasz kobietę/mężczyznę, która/który czekał właśnie na Ciebie?).
  • Odkryj, jaki masz typ osobowości i o jakim związku marzysz.
  • Znajdź kogoś idealnie dopasowanego!
  • Spotkajcie się na pierwszej randce!

W Polsce działa mnóstwo serwisów randkowych. Każdy singiel znajdzie odpowiednią stronę z randkami dla siebie.

Możesz wybrać stronę dla „samotnych”, którzy szukają trwałego związku albo zdecydować się na platformę randkową, z której korzystają osoby szukające niezobowiązujących znajomości.

Nie brakuje serwisów randkowych dla seniorów, samodzielnych rodziców, osób homoseksualnych ani takich, które pomogły już wielu parom w rozpoczęciu długotrwałego związku opartego na podobnych wartościach i celach.

Płatne czy darmowe serwisy randkowe?

Z części platform e-randkowych można korzystać bezpłatnie. Wiele innych wymaga opłat za korzystanie z udostępnionych funkcjonalności, chociażby takich jak możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami.

Tym, co łączy jednak wszystkie najlepsze e-serwisy randkowe w Polsce, jest rejestracja za darmo.

Strony randkowe: media społecznościowe dla szukających miłości online

Korzystanie z platform randkowych przypomina użytkowanie mediów społecznościowych. Single mogą na takich stronach stworzyć swój profil i umieścić w nim m.in. dokładny opis swojej osoby.

W profilu użytkownika mogą podać najważniejsze informacje o sobie, opisać swoje zainteresowania i hobby czy sposób spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim określić, jakiego typu relacji i jakiej osoby szukają.

„Samotni” mogą odwiedzać profile innych użytkowników, okazując im w ten sposób zainteresowanie, a kiedy ktoś szczególnie przykuje ich uwagę – mogą szybko i intuicyjnie wysłać wiadomość prywatną do osoby, która wydaje się być trafionym wyborem!

Skoro serwisy randkowe są podobne do social media, to dlaczego lepiej szukać relacji uczuciowych na tych pierwszych? Głównym powodem jest profil platformy – to właśnie strony randkowe zostały stworzone po to, aby ułatwić Ci znalezienie (niemal) ideału!

To główny powód ogromnej popularności platform randkowych w Polsce. Strony tego typu ułatwiają poszukiwanie i poznawanie innych singli. Dzięki nim każdy z łatwością może umówić się na randkę, a kto wie – koniec końców może nawet zacząć kolejną piękną historię miłosną.

[Najczęściej zadawane pytania]

Read more
Read less

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.