Skip navigation

Płatne czy darmowe portale randkowe?

Zalety serwisów randkowych

 

Darmowe serwisy randkowe Płatne serwisy randkowe
Darmowa rejestracja

Założenie swojego profilu

Dodawanie zdjęć

Przeglądanie zdjęć innych użytkowników

Test osobowości (w przypadku stron kojarzących ludzi w pary)

Przełamywanie lodów, lajkując lub zadając pytania

Odczytywanie wiadomości

Sprawdzanie, kto odwiedził Twój profil

Czytanie bloga z poradami dotyczącymi randkowania

Blokowanie użytkowników, z którymi nie chcesz mieć kontaktu

Tworzenie listy ulubionych znajomych z serwisu randkowego

Wszystkie zalety darmowych serwisów randkowych

+

Wysyłanie wiadomości bez limitu

Dodawanie więcej zdjęć do swojego profilu

Gwarantowany kontakt (niektóre serwisy randkowe)

Dodatkowe zabezpieczenia

Szczegółowy raport analizujący Twoje wyniki w teście osobowości (opcja dostępna w serwisach dobierających ludzi w pary)

Regularne otrzymywanie listy profili użytkowników, które mogą Cię zainteresować

Korzystanie z chat roomów i korespondowanie z innymi anonimowo (funkcjonalności zależne od serwisu)

 
Większość portali randkowych ma darmową rejestrację i możesz także korzystać z podstawowych funkcji, takich jak wgranie zdjęcia, jak również darmowe sprawdzanie profili innych użytkowników, ale istnieją też dodatkowe funkcje z których można skorzystać po opłaceniu subskrypcji, przykładowo, wysyłanie prywatnych wiadomości. Możesz sprawdzić ceny funkcji oraz inne kluczowe cechy charakterystyczne portali w naszym rankingu, celem znalezienia najlepszego portalu dla siebie.

Darmowe serwisy randkowe kontra płatne serwisy randkowe

Serwisy randkowe z opłatami dla użytkowników bardzo często oferują darmową rejestrację z ograniczoną ilością dostępnych funkcjonalności.

Jeśli użytkownikowi spodoba się konkretna platform randkowa, może poszerzyć liczbę dostępnych dla siebie funkcjonalności, wybierając płatny dostęp.

Chociaż wybór darmowych serwisów randkowych jest kuszący, ich jakość i poziom zabezpieczeń są niższe niż w przypadku płatnych witryn.

Platformy, które wymagają opłat, zazwyczaj skupiają użytkowników, którzy są pewni swoich potrzeb i związanych z nimi intencji – szukają poważnego partnera, z którym mogliby stworzyć długotrwały związek.

Takie strony oferują najczęściej również więcej funkcji i narzędzi.

Płatnym serwisom łatwiej jest także zaufać. Powód jest prosty: użytkownicy darmowych platform często wysyłają wiadomości do ogromnej liczby osób, aby nawiązać kontakt z tyloma ludźmi, ile tylko się da. W witrynie wymagającej opłat możesz więc poczuć się kimś wyjątkowym.

Użytkownicy płatnych serwisów randkowych cenią sobie jakość relacji ponad liczbę zarejestrowanych internautów, z którymi mogliby nawiązać kontakt.

Chcą poznać i czatować z innymi singlami, choć ich najważniejszym celem jest poznanie odpowiedniej osoby, z którą mogłyby umówić się na randkę, a nawet stworzyć poważny związek.

Z tego powodu użytkownicy płatnych serwisów są bardziej rozmowni i otwarci na drugiego człowieka. Oni są naprawdę gotowi do poznawania innych ludzi!

Na darmowych serwisach randkowych użytkownicy wolą z kolei rozmawiać z wieloma osobami (często przypadkowymi), co utrudnia znalezienie ciekawego człowieka, z którym można by się umówić na spotkanie w niewirtualnym świecie.

Takie strony są idealne dla singli, którzy szukają przyjaciół. Z dobieraniem ludzi w pary i inicjowaniem pięknych historii miłosnych znacznie lepiej radzą sobie płatne witryny.

Czym prędzej sprawdź cenniki i inne ważne informacje dotyczące serwisów randkowych. Znajdź ten idealny dla Ciebie!

[Najczęściej zadawane pytania]

Read more
Read less

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.