Skip navigation

Kto korzysta z sieciowego randkowania?

Platformy randkowe są skierowane do pełnoletnich użytkowników (czyli osób, które ukończyły 18. rok życia), pragnących stałego związku albo szukających przelotnego romansu.

Generalnie z serwisów randkowych nie korzystają użytkownicy o z góry określonym profilu. Ich typ zależy od rodzaju platformy, w której się zarejestrowałeś.

Z serwisów randkowych najczęściej korzystają single, którzy:

Serwisy randkowe mierzą w ludzi, przeważnie w singli,ludzi rozwiedzionych lub ludzi owdowiałych (możesz znaleźć na zwykłych stronach randkowych pary lub ludzi będących w otwartych związkach), starszych niż 18 rok życia i poszukujących bratniej duszy.

Ludzie z całej Polski i z całego świata, niezależnie od ich środowiska, kultury, przekonań religijnych, skłonności seksualnych, korzystają z internetowego randkowania w celu połączenia się z drugą osobą również szukającą miłości.

Platformy randkowe: bogactwo profili i różnorodność użytkowników

Użytkownicy zazwyczaj szczerze i szczegółowo opisują rodzaj relacji, w którą chcieliby wejść. Wydają się też być bardzo otwarci w kontaktach poprzez komunikatory w serwisach.

Dla większości z nich celem jest znalezienie miłości online, ale część chciałaby po prostu rozszerzyć swój krąg kontaktów i poznać ciekawe osoby.

Znalezienie pokrewnej duszy to spore wyzwanie – poszukiwania nie są łatwe w prawdziwym świecie, trudne są również w „wirtualu”. Zanim uda Ci się znaleźć osobę, z którą będziesz chciał spotkać się na pierwszej randce, prawdopodobnie skontaktujesz się z wieloma użytkownikami.

Jeśli to Ty zostaniesz zaczepiony przez osobę, która nie odpowiada Twoim wyobrażeniom o idealnym partnerze, pamiętaj, aby delikatnie i taktowanie odmówić spotkania poza e-światem. Nigdy nie wiadomo − może nieidealny kandydat na partnera okaże się wymarzonym przyjacielem! Właśnie dlatego warto zawsze być empatycznym i miłym.

Z większości serwisów randkowych w Polsce korzystają osoby, dla których najważniejsze są szczere intencje i zdecydowanie innych użytkowników.

Koniec końców, nawet jeśli nie wszyscy szukają relacji tego samego typu, a wyobrażenie ich idealnych partnerów bardzo się od siebie różni, to rejestrują się w nadziei na odszukanie kogoś wyjątkowego… Osoby, z którą się zaprzyjaźnią, pokochają, przeżyją niezapomnianą przygodę miłosną w prawdziwym świecie albo romans, który nie wykroczy poza e-serwis.

Właśnie z tych powodów większość użytkowników unika ludzi mało ciekawych, bez zainteresowań. Niechętnie poznają także tych, którzy korzystają z platform randkowych w celach innych niż nawiązanie nowej relacji.

Zatem jeśli chcesz zachęcać do kontaktu wyłącznie osoby zgodne z Twoim poszukiwanym typem, w profilu dokładnie opisz siebie, typ relacji, w którą chciałbyś się zaangażować i profil osoby, której poszukujesz. Wyrażaj te kwestie jasno również podczas kontaktu z innymi zarejestrowanymi internautami.

To prosta droga do randkowego sukcesu!

[Najczęściej zadawane pytania]

Read more
Read less

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.