Skip navigation

Czym jest poważny serwis randkowy?

Poważne serwisy randkowe to platformy, gdzie użytkownicy mogą znaleźć innych singli by stworzyć z nimi długotrwały związek. Te strony ułatwiają łączenie się singli posiadające kilka cech wspólnych jak miejsce przebywania, wiek, zainteresowania a nawet styl życia.

Wielu polskich singli używa takich serwisów do poznawania ludzi niepozostających w związkach i do czatowania z nimi, choć ich głównym celem jest po prostu znalezienie partnera na lata.

Właśnie dlatego tak wiele e-stron randkowych wymaga dokładnego opisu idealnego związku. Zadeklarowanie, że szukasz stałego partnera, a nie przelotnej znajomości, otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości.

Opis Twoich zainteresowań jest zatem szczególnie ważny, kiedy szukasz idealnego partnera online.

Nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Jeśli więc jesteś pewien, że w relacji chcesz godzić wodę i ogień, koniecznie opisz to w swoim profilu.

Pamiętaj przy tym, że większość serwisów z algorytmami działającymi na zasadzie swatki kontaktuje ze sobą osoby, które więcej łączy niż dzieli.

Na serwisach kojarzących ze sobą potencjalnych partnerów znajdziesz setki kobiet i mężczyzn o zbliżonych zainteresowaniach, wyznających podobne wartości i szukających takiej samej relacji co Ty.

Dodanie w profilu informacji o tym, jak spędzasz wolny czas i kilku zabawnych zdjęć może poprowadzić wspomniany algorytm do osób, z którymi na pewno znajdziesz wspólny język.

Szczegóły dotyczące Twojego życia zachęcą też innych użytkowników do nawiązania z Tobą kontaktu. Zagadanie nieznajomego o jego fascynujące, a może nawet podobne hobby pozwoli przełamać nieśmiałość i zacząć miłą pogawędkę.

Najszybszy i niezawodny sposób na poznanie kogoś interesującego zalogowanego do serwisu to pierwsza randka w prawdziwym świecie. Aby była ona wyjątkowo udana, powinna oprzeć się na aktywnościach, które lubią obie strony.

Z tego powodu najważniejsze serwisy randkowe, a przynajmniej te znajdujące się w naszym rankingu, wymagają podania takich informacji.

Dzięki temu znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć singla, który doskonale spełnia Twoje kryteria!

Zalety zarejestrowania się w serwisie randkowym:

  • Single podchodzą poważnie do poszukiwań swojej drugiej połówki.
  • Użytkownicy kojarzeni są na zasadzie podobieństw, takich jak miejsce zamieszkania, wiek i zainteresowania.
  • Społeczność singli jest bardzo aktywna, a użytkownicy serwisów randkowych chętnie wchodzą między sobą w interakcje.
  • Jest mało prawdopodobne, że zostaniesz oszukany albo trafisz na fałszywy profil.
  • Nie musisz wypełniać testu osobowości (tylko serwisy typy e-swatka, czyli kojarzące dwie osoby, wykorzystują takie kwestionariusze), aby zacząć poznawać innych singli mieszkających w okolicy!
  • Zdjęcia zamieszczone w profilu są tak samo ważne jak dokładnie opisane zainteresowania i oczekiwania wobec relacji.
  • Użytkownicy są bezpośredni w kontaktach z innymi i doskonale wiedzą, czego można spodziewać się po randkach z internetu.

[Najczęściej zadawane pytania]

Read more
Read less

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.