Skip navigation

Victoria Milan

Ostatnia aktualizacja: 14 sierpnia, 2023

Rutyna całkowicie zastąpiła pasję w Twoim obecnym związku?

Starasz się od tego uciec i chcesz na nowo przeżyć zapomniane uczucia? Znajdź szybko i łatwo przygodę w portalu Victoria Milan. Portal ten koncentruje się na osobach żyjących w związku i poszukujących kochanka. Niezależnie od tego czy ma to być krótka znajomość czy też regularna relacja, portal Victoria Milan gwarantuje bezpieczeństwo, poufność i anonimowość. Kładzie on szczególny nacisk na dyskrecję i zdjęcia profilu nie mogą umożliwić identyfikacji. Portal ten jest doskonale opracowany i posiada raczej atrakcyjny design.

Sposób funkcjonowania

Portal Victoria Milan wymaga bardzo niewielu informacji w chwili rejestrowania. Zaleca on utworzenie specjalnego adresu elektronicznego przed zarejestrowaniem się, aby wiadomości elektroniczne nie przychodziły bezpośrednio do Twojej głównej poczty email. Nie trzeba się bać, że ktoś Cię zidentyfikuje na zdjęciu, ponieważ dzięki anonimowemu zamazaniu można pozostać dyskretnym i przechowywać zdjęcia w prywatnym folderze, tak aby jedynie upoważnieni przez Ciebie członkowie mogli je zobaczyć. Rejestracja jest bezpłatna.

Podstawowe cechy

Możliwe jest wyszukiwanie profili według kilku kryteriów: aspekt fizyczny, miejsce pobytu, wiek, osobowość czy też preferencje seksualne. Możliwe jest przesłanie wirtualnego flirtu lub ‘’oczka’: jeżeli druga osoba odpowie, można wysłać do niej wiadomość i rozpocząć rozmowę. Można dyskutować z członkami portalu, blokować niechciane profile i otrzymywać automatyczną wiadomość w swojej skrzynce pocztowej w przypadku, gdy ktoś Ci wyśle wiadomość.
Szczególnie ważną cechą tego portalu jest jego automatyczne zamknięcie się po pewnym okresie nieaktywności. Istnieje także „przycisk paniki”, który pozwala na przejście na inną stronę internetową bez żadnego ryzyka. Można korzystać z portalu Victoria Milan dyskretnie w domu bez zwrócenia uwagi swojej żony czy męża!

Po co mi portal Victora Milan ?

Portal Milan specjalizuje się w relacjach pozamałżeńskich i wydaje się najbardziej dyskretnym miejscem online. Można tu spotkać osoby o takich samych pragnieniach i oczekiwaniach. Portal ten zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość. To będzie Twój tajemniczy ogród…

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.