Skip navigation

4 znaki, które wskazują na to, że facet się Tobą interesuje

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Przyjęło się, że odgadnięcie tego, czego naprawdę chcą kobiety jest sprawą dość trudną. To samo tyczy się odczytywania znaków, które wysyłają podczas randki. Ale jak sytuacja ma się z mężczyznami?

Wyobraź sobie następujące wydarzenie: w Twoim życiu pojawia się nowy facet, widujecie się od jakiegoś czasu i wydaje Ci się że między Wami coś zaiskrzyło. Skąd jednak możesz wiedzieć, jak bardzo różnią się jego prawdziwe zamiary od „opowieści”, którą dał Tobie? Czy chce od Ciebie czegoś więcej, czy szuka raczej przelotnego związku? I najważniejsze – czy Ty mu się podobasz?

Uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy Twój partner jest Tobą zainteresowany na poważnie, może być stosunkowo proste. Musisz tylko zwrócić większą uwagę na to jak się zachowuje kiedy jest obok Ciebie. Naucz się czytać znaki, właściwie odczytane są w stanie zdradzić Ci prawdziwe sekrety!

Pisze do Ciebie bez przerwy.

Sposób w jaki single szukają potencjalnych kandydatów mógł ulec zmianie w ciągu kilku ostatnich lat. Duży wpływ na tę sytuację miało zapewne pojawienie się portali randkowych. Jednak intencje i techniki flirtu pozostają bez zmian. To w jaki sposób do siebie piszecie, gra kluczową rolę w momencie, kiedy poznajesz nowego faceta.

Jeśli pisze do Ciebie wczesnym rankiem, tylko po to żeby życzyć Ci dobrego dnia lub wysyła Ci miłą wiadomość na dobranoc, życząc słodkich snów, lub pisze do Ciebie kilka razy w ciągu doby, tylko po to by dowiedzieć się co u Ciebie słychać, i kiedy to robi, zadając jednocześnie sporo pytań by podtrzymać rozmowę, to jest to wyraźny znak że jest Tobą zainteresowany i, że najpewniej myśli o Tobie w kontekście poważnego związku.

Zadaje sobie trud, by widzieć się z Tobą regularnie, i interesuje się tymi samymi rzeczami co Ty.

Kiedy jesteś kimś zainteresowana, to czego chcesz, to spędzić z kimś tak dużo czasu jak to tylko możliwe. Wobec tego jeśli facet z którym się spotykasz, wykorzystuje każdą okazję, by się z Tobą zobaczyć, albo ciągle proponuje Ci wspólne wyjścia, żeby coś razem porobić, lub nawet pokazuje zainteresowanie rzeczami, którymi głównie Ty się zajmujesz, wtedy bez wątpienia kocha spędzać z Tobą czas a to znaczy, że jesteście razem na dobrej drodze do poważnego związku.

Chce poznać ludzi, którymi otaczasz się na co dzień.

Spotykanie się tylko we dwoje to jedna rzecz. Lecz wspólne wyjście i zapoznanie go z twoimi znajomymi lub członkami rodziny to już zupełnie inna historia: to szczególnie ważny krok w waszej relacji! Mężczyzna nie zaprosi Cię, na spotkanie ze swoimi znajomymi jeśli nie jest Tobą zainteresowany na poważnie. Z jakiego powodu miałby to robić, jeśli nie myśli o Tobie w dłuższej perspektywie?

Kiedy facetowi zależy, żebyś zapoznała go z kręgiem ludzi, który są Ci najbliżsi lub nalega byś poznała jego znajomych i rodzinę, to jasny znak że jest Tobą zainteresowany i że wasza dotychczasowa relacja zaczyna zmieniać się w coś zupełnie innego: w coś poważnego.

Chętnie Cię słucha, a w rozmowie nie boi się poruszyć głębokich tematów.

Komunikacja, pomiędzy innymi aspektami związku jest właśnie tym co sprawia, że związek działa dobrze. Jeśli Twój partner zwraca uwagę na to co mówisz i czuje się komfortowo z tym żeby się otworzyć, mówi na bardziej intymne tematy, angażuje się w niepowierzchowne konwersacje, które odkrywają przed Wami to kim naprawdę jesteście, to znaczy że patrzy na Ciebie pod zupełnie innym kontem, bardziej jak na materiał na dziewczynę.

Jedno jest pewne, jeśli rozpoznajesz te sygnały u faceta z którym się spotykasz to jasny znak, że już przeszłaś, lub niedługo przejdziesz z poziomu „spotykania się” na poziom „poważnego związku”.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.