Skip navigation

Znaki, które musisz rozpoznać, jeśli On jest tym właściwym

Ostatnia aktualizacja: 24 października, 2017

Od kiedy byłaś dzieckiem, nieustannie byłaś bombardowana przez swoją rodzinę, media i ogólnie społeczeństwo koncepcją, że Twoim celem jest odnaleźć swojego Księcia z Bajki I żyć długo i szczęśliwie.

Teraz, jako osoba dorosła, dostrzegasz, że rzeczywistość jest daleka od tej bajkowej, z czasów dzieciństwa i dorastania.
Wiele samotnych kobiet ma obsesję na punkcie znalezienia mężczyzny swoich marzeń i bardzo często przegapiają okazję, aby rozpocząć nową historię miłośną z mężczyzną, który z czasem może stać się ich “drugą połówką”.

Skąd jednak możesz wiedzieć, czy facet z kim się spotykasz, jest tym właściwym?

Nie możesz przestać o nim myśleć

Kiedy zaczynasz spotykać się z kimś nowym, na początku wszystko jest tajemnicze. Wszystko kręci się wokół ekscytacji towarzyszącej poznawaniu się nawzajem i odkrywaniu czy jesteście dla siebie stworzeni.

Jeśli po kilku randkach zauważasz, że podczas rozmowy z kimś innym: przyjacielem, współpracownikiem, członkiem rodziny Twoje myśli zbaczają z torów, ponieważ nie możesz przestać myśleć o nim i Następnych chwilach, które spędzicie razem.

Jeśli zaczynasz robić plany na przyszłość, w których wyobrażasz sobie Go przy swoim boku, z pewnością jest to wyraźny znak, że on różni się od innych facetów i że może być wyjątkowy.

Wyciągacie z siebie to, co najlepsze

Nawiązanie kontaktu z kimś na wszystkich możliwych poziomach jest bardzo rzadkie.

Jeśli jest między Wami chemia i fizyczne przyciąganie, ale są też inne formy bliskości, to macie ogromną szansę, aby Wasz związek rozwijał się.

Gdy połączycie się fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie, łatwiej będzie zrozumieć swojego partnera, a tym samym wyciągać z siebie nawazajem to, co w Was najlepsze!

Jeśli doświadczyłaś sytuacji wymagającej abyście pracowali razem jako para i udało Wam się wspólnie pokonać przeciwności losu, oznacza to, że stanowicie świetny zespół. To doskonały znak, który charakteryzuje zdrowy związek.

Jest między Wami zaufanie i bezproblemowa komunikacja

Twój Pan Właściwy powinien być kimś, kto, oprócz bycia fantastycznym kochankiem, jest również wielkim przyjacielem. Powinien być Twoim najlepszym towarzyszem.

Jeśli masz zaufanie do mężczyzny, z którym się spotykasz i nie wstydzisz się dzielić się z nim swoimi tajemnicami i obawami, a On z uwagą podchodzi do tego typu osobistych tematów, to jest to symptom, że jest Tobą naprawdę zainteresowany!

Dzielicie te same wartości i zainteresowania

Dzielenie się tymi samymi wartościami życiowymi i posiadanie wspólnych pasji i celów jest podstawą, aby jakikolwiek związek miał sens.
Jeśli on ma taką samą wizję życia i tak samo rozumie partnerstwo, to jesteście dla siebie doskonali!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci lepsze przeglądanie stron. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookie i jak możesz zmienić ustawienia.